°C
   2023 03 24 Penktadienis

   Reiki meistras Virginijus Mockus: kuo automobilis susijęs su energetika?

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   Autorius:
   2018-09-05 19:00:00

   Apie tai, kaip svarbu kaupti vidinę energiją, jau rašėme ankstesniame pokalbyje su Reiki meistru Virginijumi Mockumi. Pokalbio tęsinyje akcentas dedamas į žmogaus turimą automobilį.

   Kuo žmogaus vidinės energijos kiekis susijęs su jo automobiliu?

   Pirmiausia, vidinės energijos perteklius daro įtaką žmogaus asmeniniam tvirtumui. Pirkdamas automobilį toks žmogus lengvai gebės derėtis dėl įsigijimo sąlygų, kainos.

   Turintį minimalų energijos kiekį žmogų įgudęs pardavėjas derybose lengvai gali apgauti. Toks žmogus sutiks su prastesnėmis sąlygomis, nepastebės automobilio trūkumų, tikės viskuo, ką jam sako pardavėjas, nebus atidus detalėms.

   Nenauji automobiliai. Galimos rizikos.

   Kiekvienas naudotas automobilis jau turi savo likimo programą, energetiką (taip, ir daiktai tuo pasižymi! – galite prisiminti filmus, istorijas apie prakeiktus deimantus).

   Jei automobilis buvo patekęs į auto įvykį, visai nesvarbu, kad jį po to gerai suremontavo. Negatyvios programos jame  vis tiek išlieka. Tos programos vėliau gali realizuotis nebūtinai per avarijas. Gali būti įvairūs gedimai, greitesnis detalių dėvėjimasis. Jei tokio automobilio savininkui blogas gyvenimo periodas (bloga likimo programa), gedimų dar padaugėja.
   Labai svarbu, kur automobilis remontuojamas. Jei savininkas jį nuveža į garažus, kur dirba meistrai, naudojantys necenzūrinius žodžius, automobiliui gali užsidėti papildomos neigiamos programos. Programos skatina įvairius nutikimus. Žinoma, ne žmogui palankius.

   Kaip neutralizuoti neigiamas programas?

   Labai gerai, jei automobilio savininkas gyvenime domisi ne vien materialiais dalykais, turi ryšį su Dievu (meldžiasi, medituoja, kartoja mantras, atlieka įvairias dvasines praktikas), yra geras, nuoširdus, kitiems padedantis žmogus. Jam yra galimybė ne tik atkentėti, bet ir „išmelsti“ negatyvą. „Išmelsti“ galima ne tik maldomis, bet ir mantromis, meditacija.  

   Įsigijus naudotą automobilį rekomenduojama jį energetiškai išvalyti. Reiki meistras pamini tokią praktiką kaip automobilio šventinimas. Virginijus papasakojo, kad Brazilijoje taksistai prieš darbą važiuoja prie sutartos koplytėlės, kur pašventinami jų automobiliai. Lietuvoje taip pat dažnėja atvejų, kai šventinami įsigyti automobilius.

   Palaiminimai

   Kai kam atrodo, kad palaiminimai – tik žodžiai. Iš tiesų, tai taip pat energija. Labai stipri, sauganti, galinga energija. Jei mama prieš kelionę laimina vaiką,  žmona - vyrą, jam sekasi daug geriau, gali aplenkti nelaimės, blogi nutikimai, kurie pagal likimo programą turėjo įvykti. Kasdien verta prisiminti, kad palaiminimai turi didžiulę galią! Ir naudoti juos, laiminti artimuosius.

   Tas pats pasakytina ir apie šventintus rožinius, kurie kabinami automobiliuose (net jei pats žmogus nėra tikintis, o rožinį dovanojo tikinti močiutė).

   Intuicija ir automobilis

   Intuicija paprastai išvystyta pas tuos žmones, kurie yra geraširdžiai, užsiima dvasinėmis praktikomis, kartoja mantras, meldžiasi. Tokie žmonės kitiems linki gero, esant reikalui padeda. Jie gyvena pagal principą: „Nelinkėk kitam to, ko pats nenorėtum gauti. Elkis su kitu taip, kaip nori, kad su tavim elgtųsi.“ Ir tai veikia!

   „Malda, mantrų kartojimas, nuoširdumas keičia žmogaus energetiką, jo likimo programą, duoda galimybę atsidurti geresnėse situacijose“, - vėl primena Reiki meistras.

   Žmogus, kurio gera intuicija, pirkdamas automobilį dažniausiai jaučia neregimas povandenines sroves, todėl gali jų išvengti. Tas pats nutinka ir tuomet, kai žmogus renkasi butą nuomai, pirkimui. Tai ypač jaučia moterys. Gali ir kaina būti gera, ir automobilis ar butas išoriškai gerai atrodyti, o viduje žmogus jaučia, kad kažkas ne taip. Tokiu atveju verta pasikliauti savo jausmais, o ne logika. Nepaklusydamas nuojautos žmogus gali po to skaudžiai atkentėti.

   Sureikšminimai

   Būna, kad žmogus perka brangesnį, gražesnį automobilį ir tai sureikšmina. Atsiranda padidintas pergyvenimas dėl daikto. Žmogus ima jaudintis dėl kiekvieno menko įbrėžimo, šluosto nuo automobilio dulkeles, bijo, kad tik kas nenutiktų. Tai duoda atvirkštinę reakciją. Pavyzdžiui, papučia stipresnis vėjas ir garažo vartai trinktelėja į automobilį, pralėkdamas paukščiukas pameta savo „dovanėlę“ ant automobilio ir pan.

   Sureikšminus kažką gyvenimas labai greitai aplinkybes sudėlioja taip, kad perdėtas reikšmingumas būtų neutralizuotas. Negalima visos energijos ir dėmesio skirti vienai kažkuriai sričiai, daiktui, asmeniui.

   „Tai, ką sureikšminame, iš mūsų gali būti atimta, kad būtų gražinta pusiausvyra. Gauname priešingą rezultatą, nei labai norėjome, tikėjomės“, - paaiškina meistras Virginijus.

   Visas gyvenimas yra mūsų mokykla. Nuolat esame mokomi, tobulinami, atitraukiami nuo savo prisirišimų.

   Bendra automobilio ir jo savininko energetika

   Bendroje automobilio ir jo savininko energetikoje atsispindi žmogaus reakcija į tai, kas vyksta. Kažkas nubraukė automobilio šoną, kažkas nepraleido sankryžoje, signalizavo ir skubino ar piktai apšaukė – mes į visa tai reaguojame. Ir mūsų reakcija niekur nedingsta. Ji kaupiasi ir arba gerina, arba blogina bendrą situaciją bei energetiką.

   Kai savininkas palieka automobilį kieme ar aikštelėje, programos niekur nedingsta. Jei tos programos neigiamos, yra daugiau šansų, kad automobiliui kažkas atsitiks. Pavyzdžiui, gali nulupti veidrodėlius, išdaužti stiklą ar dar kaip kitaip pakenkti.

   Žmogaus energetika stiprėja sportuojant, grūdinantis, stiprinant charakterį. Viduje stipraus asmens energetinis lygis persiduoda ir jo automobiliui, stiprėja apsauga. Atitinkamai mažiau įvairių nelaimių, nemalonumų, nelaimingų atsitikimų nutinka tiek pačiam šeimininkui, tiek jo daiktui (šiuo atveju – automobiliui).

   Spalvos ir automobilis

   Raudona – aktyvina žmonų, suteikia energijos (tačiau gali būti ir pavojinga, jei žmogus viduje nėra pasiruošęs permainoms)

   Mėlyna – šaldo, bet tuo pačiu skatina komunikabilumą

   Žalia – meilės, vasaros, džiaugsmo spalva

   Oranžinė – seksualinės energijos spalva (mažai tokių automobilių yra)

   Geltona – aktyvina valią

   Violetinė – intuicijos, sąmoningumo, ekstrasensorinių gebėjimų spalva (tokių automobilių beveik ir nėra)

   Balta – dvasingumo spalva (arba taupančių)

   Pilka, juoda – slopinančios spalvos. Jas renkasi tie, kurie nenori spalvų gyvenime.

   Skaityti komentarus