°C
   2021 01 26 Antradienis

   Ugnius Kiguolis: Ir štai prasideda

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Ugniaus Kiguolio Facebook įrašas
   2020-09-10 21:00:00

   Astrazeneca vakcina laikinai stabdoma dėl rimtų šalutinių poveikių tarp dalyvių šaunuolių Didžiojoje Britanijoje.

   Jie sako, kad nežino, kaip tai atsitiko ir tikisi, kad sveiki buvę testo dalyviai pasveiks.

   Rimtais šalitiniais poveikiais 3 fazėje vadinami gyvybei gresiančios iššauktos ligos, mirtis, ar visą gyvenimą trunkantys įvairūs sutrikimai ir/arba ligos.

   įdomu mūsų šauni lietuviška žinisklaida apie tai parašys? O dar įdomiau ar sutartį dėl 1.800.000 vienetų šios vakcinos, kur gamintojas siekia būti atleistas nuo teisinės atsakomybės už šalutinius savo produkto poveikius, politikas tai girdėjo?

   Kadangi jis užblokaves visus, kas tokią info jam gali suteikti, gal kas iš mano sekėjų nusiustumėte jam nuorodą pasiskaitymui, rizikuodami būti išvadinti plokščiažemiais?

   Gal pagaliau ir negirdintys išgirs, kokios iš tikro būna žiniasklaidos, farmacijos ir įvairių veikėjų pristatomos ir reklamuojamos saugios ir efektyvios vakcinos.

   Astrazeneca planavo įtraukti 50.000 bandomųjų triušių per visą pasaulį. Jei tik 1 iš jų miršta, ar nepagydomai suserga, tai galite pasiskaičiuoti, kas būtų paskiepijus 2.800.000 piliečių. O jei tokiu netyčiukų 2? 10? Ar užsirašete jau į eilę?

   Papildymas: pasirodė informacija, kad tas minimas nelaimingasis yra moteris, kuriai išsivystė transverse myelitis ir ji prieš tai buvusi sveika neteko galimybės valdyti rankas ir pėdas. farmacinio leidinio 15min žurnalistai vadina šią informaciją vis dar nepatvirtinta ir neskelbia. RTL vistik mano kitaip ir apie šį šalutinį poveikį jau pranešė.

   Skaityti komentarus