°C
   2020 04 07 Antradienis

   R. Karbauskis: Dvigubi standartai, arba kas saugo Roką?

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: R. Karbauskio Facebook įrašas
   2020-02-18 17:00:00

   Deja, bet turiu prisipažinti, kad manęs nenustebino STT atsisakymas įvertinti informaciją apie Susisiekimo ministerijai pavaldžiose įstaigose įdarbintus buvusius Roko Masiulio bendradarbius bei kitais ryšiais su juo susijusius asmenis, kurie sistemingai kilo karjeros laiptais Rokui Masiuliui užimant Energetikos bei Susisiekimo ministro postus. 

   Prisimenant, jog prokurorams buvo draudžiama tirti Roko Masiulio ir su juo susijusių asmenų veiklą prieš keletą metų, nestebina, kad atlikti tyrimą nenori ir STT. Juk žmonės, kurie galimai kenkė valstybei, niekur nedingo, o jų globėjai ir saugotojai svajoja susigrąžinti valdžią. Mūsų valstybėje užtenka drąsos atlikti tyrimą dėl kelių lenkų kilmės paštininkų, parašyti pažymą, nubraižyti schemą, iš kurios matyti, jog vieno iš tyrime analizuotų asmenų ryšys su LRA-KŠS yra per jo antros eilės senelę. Aš gi pateikiau informaciją apie aukščiausio lygio valstybinių įmonių vadovus, valdybų pirmininkus ir narius, kurie keliauja iš įmonės į įmonę paskui buvusį ministrą Roką Masiulį. Turiu pagrįstų abejonių dėl jų atrankos skaidrumo, o kartais ir teisėtumo. Viešai skelbta, kad kai kurie paskyrimai vyko net nesivarginus organizuoti konkursus. 

   Suprantu žmonių nusivylimą, kuomet tarp mūsų atsiranda „neliečiamieji“, kurie, susidaro įspūdis, yra aukščiau už įstatymus, jiems jokia atsakomybė negresia. Kaip ir istorijoje apie p. Olė, apie kurį pasakojau. Šis niekam nežinomas asmuo teikė audito paslaugas. Nepaisant to, kad auditoriaus pasirinkimo aplinkybės yra miglotos, su p. Ole Valdemar Agerndal, kaip su privačiu asmeniu, sudarytos net dvi sutartys, kurių bendra vertė - daugiau kaip 13 mln. litų. Už tokią sumą jis, pasak R. Masiulio, tikrino siūles AB „Klaipėdos nafta“ išnuomotame naujame suskystintų dujų terminale – laive. Už 13 milijonų litų žmogus vargo metus ir vieną mėnesį! Išgirdome R. Masiulio teiginius, jog aš klystu 10 kartų padidindamas atlygio sumą. Visgi Seimui pateiktame Energetikos ministro parašu patvirtintame sutarčių registre nurodyta, jog trylika milijonų litų ponui Ole visgi buvo sumokėta!

   Suprantu, jog negaliu įpareigoti tirti faktus ir aplinkybes. Žinau tik viena – tik tyrimai mano atžvilgiu buvo atliekami be jokių trukdžių. Nes juos kažkas liepė vykdyti? Aš nedirbau prie tokių projektų, kaip LEO LT, Visagino atominė elektrinė, SGD terminalas, kuriuose valstybė prarado milžiniškas lėšas. Prie šitų projektų dirbo tie, apie kurių ryšius prašiau surinkti daugiau informacijos ir pateikti Seimo nariams. Galiausiai – visuomenei. Juk ji taip pat turi teisę žinoti apie tai, kas buvo daroma už jos pinigus. Visuomenę galiu nuraminti, tai, ką atsisakė daryti STT, padarysime patys. Juk ne apie slaptą informaciją šnekame. Viskas yra vieša, tik ne Seimo narių darbas turėtų būti tą informaciją analizuoti. Bet yra, kaip yra. Mes tai darysime ir skelbsime tol, kol kažkam teisėsaugos institucijose taps gėda visa tai ignoruoti. 

   Su neteisybe arba bendradarbiaujama, arba kovojama (A. Kamiu).

   Skaityti komentarus

   jhgf 2020 20 02 12:24

   karbowska siuksle. nuoteku vamzdis.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   as 2020 20 02 05:47

   Roka saugo,konservu klanas jis jiuk jiems krove kapitala ir saves manau neuzmirso su kitais mafijozias valdzioja

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   antanas 2020 20 02 08:00

   Karbauskį saugo "valstiečių" ir agrokoncerno klanas.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai