°C
   2020 06 05 Penktadienis

   Peticija: Reikalaujame nušalinti 15min nuo „Facebook“ faktų tikrinimo!

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   2020-04-09 19:00:00

   Nepriklausomas gerų žinių portalas minfo.lt parengė peticiją, kuria prašoma stabdyti 15min savivalę ir nušalinti juos nuo „Facebook“ faktų tikrinimo. 

   Kviečiame susipažinti su peticijos tekstu ir, jei pritariate, ją pasirašyti (nuoroda straipsnio pabaigoje):

   Nuo 2019 metų balandžio mėnesio 15min pasiskelbė tapęs „Facebook“ partneriu, padėsiančiu stabdyti melagingų naujienų plitimą socialiniame tinkle.

   Tačiau iš tiesų 15min ne faktus tikrina, o cenzūruoja ir blokuoja jiems nepatogų turinį, kuriuo dalijasi mažesni portalai, puslapiai ir privatūs „Facebook“ naudotojai.

   15min darbuotojai, nebūdami medikais, mokslo atstovais drįsta teigti, kad jiems nepriimtinas, tačiau žmonėms naudingas turinys, kuris akcentuoja sveikatinimąsi, plečia akiratį, parodo žinias, kurias slepia pasaulio populiarioji žiniasklaida, yra melagingas! Savo žymę „melagingas turinys“ jie deda ant visko, kas nenaudinga farmalobistams ir „konservatoriams“ (politinis turinys).

   Pavyzdžiui, pusiau klaidingu buvo įvardintas šis tekstas apie kinų naudojamą intraveninį vitaminą C koronaviruso gydymui.

   Klaidingu pažymėtas ir video, kur profesorius radiofizikas Jonas Grigas (48 metus tyrė mikro bangas) pasakoja apie tai, kuo skiriasi jonizuojanti ir nejonizuojanti spinduliuotė ().

   Tokių fake news žymėjimų vis daugėja, todėl atėjo metas tai stabdyti!

   Norime informuoti ir priminti, kad patys 15min nėra objektyvus ir nepriklausomas žiniasklaidos kanalas. 15min yra absoliučioje farmacijos įtakoje ir čia dirbantys žurnalistai tiesiogiai gauna atlyginimą už farmacinės propagandos piarą.

   Ar gali priklausomas portalas būti nepriklausomu faktų tikrintoju? NE! Pačių 15min platinama informacija sėja paniką koronaviruso epidemijos metu, akcentuoja neigiamus Lietuvoje ir pasaulyje vykstančius įvykius, purvais drabsto visuomenininkus, politikus, mokslininkus, kurie dirba žmonių labui. Jų pačių skleidžiamo melo negali niekas cenzūruoti! Tai teisinga? NE!

   Kviečiame pasirašyti ir platinti šią peticiją bei jungtis prie „Facebook“ įkurtos grupės „UNFOLLOW 15 min.lt”. Geriausias atsakas tikras fake news ir žalingą informaciją skleidžiančiam portalui – ignoravimas, jų informacijos neskaitymas, puslapio nesekimas!

   Visus, kurie nukentėjote nuo 15min cenzūros kviečiami rašyti el.paštu: [email protected]

   Visi žemiau pasirašę reikalaujame nušalinti 15min nuo „Facebook“ faktų tikrinimo!!!

   Peticiją parengė nuo 15min cenzūros nukentėjęs nesisteminių žinių portalas www.minfo.lt

   Peticijos nuoroda.

   Skaityti komentarus

   Mindaugas 2020 12 04 09:40

   nušalinti 15min

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Lietuvis 2020 12 04 11:15

   Ačiū Minfo.lt, kad esate ir ginate žmonių ir tikros objektyvios žiniasklaidos vardą! 15min yra finansuojami globalistų... Todėl ir skleidžia homoseksualistų propagandą!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   romualdas 2020 13 04 05:41

   sveiki,reikia visus propogandinius intrigu ir baimes skleidejus kurie finansuojami nusikalteliu iskruipeliu netik drausti bet ir kad baudziamoji atsakomybe butu uz nusikaltimus zmogui..

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai