°C
   2020 11 24 Antradienis

   Marius Gabrilavičius: „Įvairaus psichotropo vartotojai yra pagrindiniai farmalobistų klientai“

   Nuotrauka: Asmeninis archyvas

   Autorius: Marius Gabrilavičius
   2019-09-03 21:41:00

   Turėdamas 11 metų darbo patirtį vaduojant įvairių tautybių žmones nuo įvairiausių žalingų priklausomybių galiu tik patvirtinti, jog teiginys, kad žolės rūkymas mažiau kenkia sveikatai nei alkoholis yra mitas. Nuo alkoholio smegenų veikla pilnai sugrįžta į maksimaliai natūralų funkcionavimo režimą per 2-3 savaites. Savo darbo praktikoje turiu labai daug jaunų žmonių, kurie anksčiau rūkė “žolę”, o dabar jau kelis metus propaguoja visada totaliai blaivaus - Maksimalisto gyvenimo būdą. Jie vis manęs klausinėja, ar jiems nustos kada nors reikštis panikos atakos, padidėjęs jautrumas, nepagrįstos baimės, nepasitikėjimo savimi jausmas, paranoja, miego ir kiti sutrikimai.

   Įvairaus psichotropo vartotojai yra pagrindiniai farmalobistų klientai, jie serga dažniausiai bei ūmiausiai... 

   Sutrikusios ir pilnai iki natūralaus funkcionavimo režimo neatsistačiusios smegenys = sutrikusi organų kontrolė išlaikant visus organizmo organus/sudedamąsias tarpusavio sąveikavimo harmonijoje.    O kas įvyksta bet kokiame kitame mechanizme, jei sutrinka nors vienos sudedamosios funkcionalumas?.. Taip, mechanizmas genda - įsijungia naikinimosi režimas ir sustoja veikęs/numiršta. Taip nutinka ne dėl susidėvėjimo (natūrali mirtis), ne nuo gilios senatvės, o nuo sugedimo ankstyvame gyvavimo periode... Remiantis gamtos dėsnių analogijos principu, bet kokio mechanizmo gedimo procesas yra tolygus žmogaus organizmo sirgimo procesui. Tai ir generuoja trilijonus $ farmalobistams, kurie mus paskui taiso/gydo, o dažnu atveju psichotropo pagalba gesina simptomatikos jutimą, bet ne realiai šalina sutrikimų priežastis... Deja, bet šiame narko bei farmalobistų užvaldytame Pasaulyje iki 80 % didesnį sergamumą formuoja psichotropo vartojimas. Visada totaliai išblaivėję žmonės atgauna ypatingai stiprų savisaugos jausmą, todėl pradeda sureikšminti visus kitus žalą formuojančius veiksnius ir nenustoja jų eliminuoti iš savo gyvenimo... Psichotropas yra visų sveikatos sutrikimų bei susižalojimų atsiradimo šaknys!   Psichotropas = alkoholis, nikotinas, “žolė”, kokainas, amfetaminas, heroinas, kiti nelegalūs smegenų funkcijas sutrikdantys psichotropiniai narkotikai, medicininės psichoaktyvios medžiagos slopinančios/sutrikdančios smegenų veiklą: įvairiausi cheminiai antidepresantai, migdomieji, nuskausminamieji, “vaistai” nuo spaudimo ir kt. 
   Žmonėms, kurie gimė iš totaliai blaivių tėvų, niekada gyvenime nepradėjo vartoti alkoholinių bei nikotininių narkotikų, todėl neįgijo genetinių pokyčių, niekada neprireikia ir jokių medicininių narkotikų - “tipo antidepresantinių vaistų”, “smegenų glušintuvų”... 

   Totali blaivybė - tai nevartojimas nei vienos psichoaktyvios medžiagos.

   Aš  labai tikiuosi, kad ateis laikas, kai žmonija visą tai supras ir padarys atitinkamas išvadas...

   Atsibodo stebėti, kaip neoliberalaus elito išlaikoma “žiniasklaida” bei seimūnai atidirbinėja kovodami už neoliberalizmą - “laisvę” degraduoti?
   Esi už tradicinės šeimos vertybes?
   Nori kurti Lietuvos ateitį negriaunant gamtos dėsnių tarpusavio sąveikavimo harmonijos?
   Esi nusivylęs nepriklausomos, žaliosios energetikos blokavimu?
   Nusivylęs farmacija, kuri šiandien dažnais atvejais negydo, o užsiiminėja simptomatikos sukėlimu ir slopinimu psichoaktyviomis medžiagomis?
   Sieki skleisti blaivybės ir sveikos gyvensenos idėjas bei jomis vadovautis pats!?
   Esi sąžiningas ir nori ryžtingai kurti gerovės valstybę savo Tėvynėje!?
   Kyla noras išlaisvinti Lietuvą nuo leftistinių lobistų žalingos įtakos, bet nežinai su kuo, kaip ir nuo ko pradėti? 
   Užpildyk anketą ir tapk Naujųjų Maksimalistų sąjungos (NMS) nariu.

   Naujųjų Maksimalistų Sąjungos grupė feisbuke.

   Plačiau skaitykite knygoje Totali blaivybė ar totali kontrolė.

   Skaityti komentarus