°C
   2021 03 05 Penktadienis

   M.G.Maksimaliečio pranašystės virsta realybe

   Nuotrauka: Youtube nuotr. | Minfo koliažas

   2021-01-24 21:00:00

   Dar 2017 metais išleistoje knygoje „Totali blaivybė ar totali kontrolė“ psichoterapeutas M.G. Maksimalietis rašė apie tai, kad visa monetarinė sistema, šiuolaikinė pasaulio tvarka laikosi ant narkomanijos pamatų: kad tai – mechanizmas, generuojantis išskirtines galias sistemos valdytojams, o visus kitus žmones paverčiantis atitinkamai suprogramuotomis šios sistemos detalėmis.

   Prasidėjo 2021-ieji ir... visi, kurie stebi situaciją ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje, akivaizdžiai mato - einama link totalios kontrolės. Einama link to, kad bet kuri sistemai nepatogi nuomonė užčiaupiama, lieka tik viena tiesa ir negali būti jokio jos kvestionavimo. 

   Yra kita medalio pusė: žmonės patys savo noru atiduoda savo pinigus, pasirinkimo laisvę tiems, kurie siūlo tariamą išsigelbėjimą nuo viruso, ligų, nelaimių. Žmonės renkasi farmacijos pramonės produktus ir užmiršta, kad patys yra atsakingi ir už savo sveikatą, ir už savo gyvenimą, ir už savo tikslų pasiekimą. 

   Pasirinkimas jau dabar priklauso nuo kiekvieno mūsų: totali blaivybė ar totali kontrolė? Kokią ateitį norime matyti ir kas mums svarbu? Yra tik du pasirinkimo variantai ir renkamės kiekvienas už save! 

   Mąstykite plačiau! Rinkitės sveikatą, totalią blaivybę, klestėjimą ir laimę! Rinkitės jau dabar - laiko neliko!

   Žemiau esantis video rodo, koks pasaulis laukia tų, kurie renkasi būtų kontroliuojami. M.G.Maksimaliečio knyga „Totali blaivybė ar totali kontrolė“ rodo kitą kelią. Nedelskite - Jūsų, Jūsų vaikų ir viso pasaulio ateitis sprendžiasi jau dabar!

   Psichoterapeutas M.G.Maksimalietis, savo feisbuko paskyroje taip pristato šį video:

   „Mūsų protai yra valdomi per visų info šaltinių kontrolę, mes esame suprogramuojami užsiiminėti savidestrukcija, kadangi besižalojantys žmonės yra dosniausi ir pastovūs narkobiznio bei farmabiznio klientai. Žalingų žmonijai verslų savininkai - leftistiniai lobistai yra tapę turtingiausiais bei galingiausiais pasaulio žmonėmis. Jie užvaldė piniginę pasaulio sistemą, o tai reiškia - kontroliuoja visas pasaulio valstybes, kuriose egzistuoja pinigai. Kiekviena valstybė, kuri leftistinių lobistų valdomo mainstrem’o vadinama demokratine, yra visiškai praradusi savo suverenitetą. Tokiose valstybėse prokurorai, teismai ir pagrindinė žiniasklaida per korupciją yra valdoma tų pačių žalingų žmonijai bei planetai turtingiausių pasaulio žmonių klano. 


   Valstybės, kurios yra vadinamos nedemokratinėmis, yra bandančios nepasiduoti leftistinių lobistų kontrolei. Jos paprastai yra turtingos žemės resursais bei galingos karine parengtimi. Rusija ir Kinija yra dvi gigantės, kurios nepasiduoda leftizmo ideologijai ir už tai pasaulio tvarkos sergėtojų yra vadinamos autoritarinio režimo valstybėmis. Jos, matote, neleidžia savo šalyse zombinti žmonių liberastizmo ideologija, kuri ir yra pogramuojanti žmoniją žalotis, kad iš to ir toliau leftistiniai lobistai generuotųsi ypatingo didumo paklausą savo niekingiems verslams. 

   Atėjo laikas pabusti! Visi pagrindiniai televizijos kanalai, radijo stotys, internetiniai portalai, mokslas, švietimas ir net religija yra valdoma leftistinių lobistų klano. Atminkite, jog mūsų protas - tai į mūsų smegenis pakliuvusios informacijos pasekmė. Tie, kas valdo visus informacijos skleidimo šaltinius bei įstatymų leidybą, formuoja mūsų protą. Nei vienas įsitikinimas nėra jūsų dvasios sugeneruotas reiškinys. Įsitikinimai, tai į jus pakliūvančios ir tam tikros nepakliūvančios informacijos pasekmės...“

   Video galite pažiūrėti čia.

   Skaityti komentarus

   Gambler 2021 26 01 02:55

   Pranasystes ar eiliniai, susireiksminusio sarlatano, kliedesiai? Gal priminti eilini nusisvaigima bei nepasisekusias ateities prognozes? Cia sitas sarlatanas pries gera pusmeti fb rasinejo: "Nebetolimoje ateityje 7 imperijų valdovai valdys Pasaulį. Jie dabar iš pogrindžio padeda Donald J. Trump’ui nugalėti leftistinius/satanistinius lobistus užvaldžiusius monetarinę sistemą. Tik pabandykite įsivaizduoti, kokią neapykantą vien tik V.Putinas turi ant sorošinių, klintonų, baidenų ir obamų deep state’o.. Net neabejoju, kad kilus pilietiniam karui JAV, laimėtų POTUS 45 su 7-ių būsimų imperijų karių pagalba, kurie neturės oficialių atskiriamųjų ženklų... Leftistinio deep state’o egzistavimo dienos suskaičiuotos..." Iliuzijos baigesi?

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai