°C
   2024 05 24 Penktadienis

   Gabrielius Sevrukas: „Konservatorių ruporas, selebritis bando išsiaiškinti, kas kam trenkė per smegenis“

   Nuotrauka: BNS nuotr. | Minfo koliažas

   2020-05-09 11:00:00

   Žurnalistas, TV laidų vedėjas Andrius Tapinas karantino metu atlieka rimtus žurnalistinius tyrimus - seka feisbuko socialinį tinklą ir stebi visuomenei žinomų žmonių įrašus. Šis žurnalistas be viso kito rūpinasi ir kitų psichine sveikata. Juk ir psichologai pastebi, kad ne visiems lengva šiuo metu.  Šį kartą A.Tapino akiratin papuolė galiūnas Žydrūnas Savickas ir daininkė Mia. Jie abu dalijosi mokslininkės Judy Mikovits skelbiama informacija apie COVID-19 pandemiją.

   Štai Ž.Savicko ir Mios Pilibaitytės įrašai, kurie sukėlė A.Tapino nuostabą ir norą paaiškinti, kur yra tikroji tiesa:

   Andrius Tapinas nuotrauka.


   Andrius Tapinas nuotrauka.

   Žurnalistas komentuodamas savo feisbuko paskyroje bando suprasti: KAS NUTIKO selebričių galvose??? 

   „Bandau suprasti - ar čia karantinas, dėmesio trūkumas ir galimybės mėtyti sunkius daiktus į tolį netekimas taip trenkė mūsų selebričiams per smegenis, ar nelabai jų ir buvo.

   Mia dalijasi ir reikalauja žiūrėti video, kur VISKAS taps aišku ir kur TEISYBĘ sako, kad Covid19 yra vienas didelis sąmokslas. Tai sako MOKSLININKĖ ir Miai to pakanka. Nesvarbu, kad ta mokslininkė Judy Mikovits yra žinoma šarlatanė, antivakserė, nuo kurios atsiribojo mokslininkų bendruomenė, nė vienas jos teiginys apie virusą nėra niekuo paremtas ir socialiniai tinklai išiminėja jos video kaip melagingus ir klaidinančius.

   Galiūnas Žydrūnas jau eina pilnu tempu į politologus ir viską išsiaiškino pats - karantino tikslas yra pasidalinti su stambiuoju verslu 5 milijardus eurų, o Lietuvą jau 30 metų pagrobė gauja. Priminsiu, kad galiūnas Žydrūnas ilgai ir nuobodžiai bandė įsibalotiruoti į tą pačią grobikų gaują, bet nepavyko.“

   Minfo.lt šių A.Tapino žodžių nesukūrė - juos visi norintys gali rasti žurnalisto feisbuko paskyroje - įrašas atviras ir visiems prieinamas:

   Parodijuodamas A.Tapiną ir pasiremdamas moksline informacija bei duomenimis viską į vietas sudėlioja Gabrielius Sevrukas (įrašas skelbtas G.Sevruko feisbuko paskyroje). Gal tai perskaičius gerbiamam žurnalistui taps ramiau ir aiškiau?

   „Bandau suprasti, ar čia karantinas ar tikrai dėmesio trūkumas. Konservatorių ruporas, selebritis bando išsiaiškinti, kas kam trenkė per smegenis.

   Tapinas paskaitė wikipediją ir jau, žinoma, žino visą tiesą ir kas ta Judy Mikovits, šaukia sąmokslas ir antivakseriai. Žodžiu, nieko naujo suvokimas lieka anapus, šaukia, kad teiginiai nieko neparemti, bet ar tikrai?

   Apie tai, kad Faucci korumpuotas (buvęs Mikovits viršininkas) straipsniai sklando visame internete. Ir šiaip yra visas būrys medicininės bendruomenės, kas ją palaiko, ai bet nesvarbu juk Tapinas be medicininio išsilavinimo gali objektyviai išsiaiškinti kas ir kaip.

   Galima užeiti į scietific american - pasiskaitom kas ten parašyta:
   "Virology: Fighting for a cause
   When Judy Mikovits found links between chronic fatigue syndrome and a virus, the world took notice. Now, she's caught between the patients who believe her work and the researchers who don't."

   Knyga: "Plague: One Scientist's Intrepid Search for the Truth about Human Retroviruses and Chronic Fatigue Syndrome (ME/CFS), Autism, and Other Diseases."

   Ir naujausią, kurią padėjo išleisti su Robert F. Kennedy Jr. ir ChildrenHealthDefense organizacija: Plague of Corruption: Restoring Faith in the Promise of Science

   Kaip manot, ar bent vieną perskaitė?

   Bet gi Tapinas jau viską išsiaiškino, pilnu tempu eina į politologus, žino karantino tikslą, viskas pagrįsta, testavimas veikia liuks, kam reikia medicininės pagalbos tikrai ją gauną.

   Tai kas kam trenkė per galvą ir kur tikroji grobikų gauja?“

   O kaip jums atrodo, gerbiami skaitytojai?

   Skaityti komentarus

   Thunder 2020 09 05 11:50

   Judy Mikovits: chemijos bakalauras, biochemijos profesorė. Didelis indėlis atliekant tyrimus virusologijos ir imunologijos srityse. Keletas knygų. Tačiau. Išsilavinimas - ne rodiklis. Moksliniai laipsniai, nuopelnai, atlikti darbai - irgi . Anthony Fauci - vedantysis komandos, kovai už, prieš ar su sveikata, narys Amerikoje Baltame Pastate. Menų bakalauras. Klasikos studijų absolventas. Klasikos studijos Amerikoje - graikiškai romėniška literatūra, vakarietiškos kultūros nagrinėjimas, lotyniškai pamokoma taip pat, ir apie senovę bei archeologijos ypatumus papasakojama, ir t.t ir pan. Dar visa tai vadinama “europiečių elito” studijomis. Išvertus, tai yra “rounded education - vokrug do okolo - daug ir apie viska, bet kaip ir nieko” išsilavinimo aukštumos. Menus baigė 1962. Mokėsi po to bakalauras medicinos koledže ir 1966 baigė jį taip pat. Esminis dalykas, kad baigė PIRMAS klasėje. Tai protingas baigė. Ar pirmas išėjo. Gal abu? Viltis išlieka. Šis meniškas daktaras daug kalba, mostaguoja rankomis ir kitaip reguliuoja sveikatos tėkmę pasaulyje šiuo laiku. Didelė kinkuotojų mažomis galvomis armija juo seka. Jų yra daug. Kai kurie - turintys laipsnį ir daugiau. Kai kurie supranta kinkavimo mechanizmus, kai kurie - ne. Visi kinkuoja dėl savų priežasčių. Beje, minėtas komandos narys didelėje įtakingoje Amerikoje, irgi tik kinkuotojas. Jo galva yra didesnė. Jų yra mažiau. Jis kinkuoja sekančiam su dar didesne. Galvos dydis nuo įgyto mokslo gilumo nepriklauso. Priklauso nuo pozicijos ir kišenių gylio. Ne visi tokie, yra piliečių ir stabiliom galvom. Sistemos priešai. Judy - tik viena priešė. Yra daugiau. Kinkavimo liga - užkrečiama. Ne visada "patient zero" yra žinomas. Kaip ir šalis, iš kurios liga pasklido. Kaip ir pati kinkavimo priežastis lieka nebereikšminga. Svarbus tik procesas. Instinktas. Arba gerai paslėptas tikslas. Giliai.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Andris 2020 09 05 03:12

   PABANDYKIT PASKAITYT TAPINO KOMENTARUS :D rasit visa irstva tapininiu .. man su silpnesniais nervais tai labai buvo sunku skaityt ten juos, galiausiai uzblokavo :D :D

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   tomo jonio 2020 12 05 03:58

   tapinui iki Savicko pasiekimų, kaip su kopiečiom iki mėnulio. Ir šitas žurnalistikos juokdarys tikisi kad formuoja daugumos nuomonę, todėl kad per juokdarį valinską ir savo tetuką išlindo į teliką? Nepykit už kandumą, bet mano pagarbos lygis tapiui netgi didesnis, nei kad iš jo pusės Lietuvą plačiai garsinusiam nusipelnusiam sportininkui. Kalti visuotinį ignorą tokiem celebričiam. Jie ir taip niekam neįdomūs, tegu kaip ir iki šiol kokia desėtkas kitas atseit celebričių kaip visada kalbina vienas kitą ratu, ir džiaugiasi vienas kito mandrumu.Juos klausyti tolygu negerbti savęs ,kaip dar labiau be prasmiškai sudeginti savo brangų laiką tikrai nesugalvosi.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai