°C
   2022 11 29 Antradienis

   Aurimas Guoga: Valdžia galutinai išprotėjo ir taikosi mus pribaigti. Ką daryti?

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Aurimas Guoga
   2022-09-24 13:00:00

   Paskutinis triukas - nori kad pasirašytume raštiškus sutikimus lytiškai suartėti. Greta tokių parėdymų kaip antsnukių nešiojimas ar skirstyti kam įeidinėti į kurias parduotuves, žmonėms kyla vis daugiau klausimų kaip reikės tokią valdžią išgyventi ir ko konkrečiai imtis.

   Čia mums į pagalbą ateina judaizmo žinios. Jei studijuojate, tai negalite nežinoti kad pasaulio ateitis Mesijo amžiuje - valdovai ištikimai laikysis Toros nuostatų ir padės juos įtvirtinti. Greta to, kad rabiai vieningai kartoja, jog mesijinis amžius jau čia pat, galime dėliotis kaip suprasti leftistų iškilimą ir ko jis turi mus išmokyti.

   Leftistų valdžia pasižymi tuo, kad iš vienos pusės įvedinėja neregėtus durnumus, o iš kitos palieka atvirus vartus viso to nesilaikyti. Gąsdinimų daug, realios grėsmės - piš.


   Pavyzdžiui, antrąją pišinio koronacirko pusę, t.y. maždaug vasario - balandžio mėnesiais, aš niekur nenešiojau antsnukių, nebent koks apsauginis prašydavo užsimauti. Troleibusuose autobusuose be antsnukio, ko nuotraukomis savo laiku dalinausi su jumis.

   Atitinkamai nebūsite sugniaužti jei nesileisite į klimato gelbėjimo cirką, o jau apie pastarąjį - raštiškas sutikimas sugulti - jau visai nekalbu.

   Taigi valdžia dabar savo nurodymais ne tiek valdo šalį, kiek orkina kvailius. Po to šie smarkiai nukenčia dėl to kad susiorkino ir klausė tų beprotiškų nurodymų.

   Tad žinia, mano (judėjiškomis žiniomis ir asmenine patirtimi pagrįsta) nuomone - vyriausybės laikas baigėsi. Visuomenės neįmanoma tvarkyti potvarkiais, tam reikia naujos kartos priemonių. Tuoj pasakysiu kokių.

   Tuo tarpu leftistų iškilimas ir jų vis beprotiškesnis plaikstymasis turi mus išmokyti, kad valdžios laikas baigėsi. Kas nori jų klauso, kas nori nusispjauna. Kurie klauso dėl to nukenčia. Kurie neklauso gyvena tarsi leftistų ir nebūtų.

   Dabar dėl naujų poveikio visuomenei priemonių. Klausysi valdžios - tapsi orku ir pamokamai pragaiši. Gyvensi savo galva - pakliūsi, tik kiek vėliau, vėl leftistams į nagus. Kodėl taip nutiks? Nes jei neturėsi moralinių varžtų, tai tokių vieta kalėjime. Leftistai rūpinasi, kad visa šalis būtų kalėjimas.

   Tad tikroji išeitis - kreiptis į poną D-vą apsaugos ir stoti Jam tarnauti. Praktiškai tai reiškia prisiimti dvasinius priesakus ir ištikimai jais vadovautis. Kiek siekia mano patirtis, tokie yra apsaugoti nuo leftistų rankų.

   Taigi žengiame į amžių, kur bus dvasingumo viršenybė. Leftistai patys to nesuprasdami mus į ten stumia.

   Skaityti komentarus

   pilietė mylinti tautą 2022 26 09 10:22

   Mūsų tautos (ir ne tik) naikinimo programos dalis.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai