°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   Aurimas Guoga: Leftizmo šaknys. 5. Kaip mus pakeis jų valdžia?

   Nuotrauka: Aurimo Guogos asm. archyvo nuotr.

   Autorius: Aurimo Guogos Facebook įrašas
   2020-10-23 15:00:00

   Po dviejų mėnesių valdžia atiteks leftistams. Jau dabar girdime apie šeimos sodomizavimą, žiaurų diržų veržimą, Tomaševskio sušaudymą, karantino grąžinimą, o viską permušė šiandien skaitytas siūlymas registruoti kas užeina į barus ir restoranus, kad kam tai susirgus būtų galima išsikviesti ir testuoti nuo koronės.

   Antroje dalyje rašiau, kad ši Dievo rykštė mus apniko dėl to, kad nebevykdome savo žmogiškųjų pareigų. Žmogiškosios pareigos tapo sunkia našta, kurią bevelijame nusimesti. Tuomet prarandame žmogiškąjį veidą, mus ima valdyti instinktas. Taip, pavyzdžiui, žmonės nieko nenorėjo žinoti kad Lietuvoje beprecedenčiai prasigėrimo mastai, jiems neatslūgo apmaudas kad sekmadienį po pietų nebegali nusipirkti alaus. Neapmąstę padėties metėsi balsuoti už Laisvės partiją - dabar mokės už klimato kaitą ir nepageidautinų migrantų išlaikymą.


   Piešiu tikrai graudų vaizdą, tačiau kokia šio nuopolio dvasinė prasmė? Ar dėl neaiškių priežasčių esame pasmerkti žlugti, ar dar kaip tai galime atgimti?
   Kad suprastume kodėl ponas Dievas mums parengė šią rykštę, pažvelkime kokiu būdu auklėjame vaikus. Iš pradžių su jais geranoriškai kalbamės, po to primygtinai įtikinėjame, toliau grąsiname, o galiausiai atimame žaislus ir statome į kampą. Kartais, jei ir tai nepadeda, nelieka nieko kito kaip užvažuoti per žandą.

   Leftistų įsigalėjimo giluminė prasmė yra štai kokia: kadangi nevykdome žmogiškųjų pareigų, tai civilizuotas gyvenimo būdas mums ir nepriklauso. Kadangi esame egoistai šeimoje, ši iš mūsų bus atimta. Kadangi vietoj to, kad pamąstytų apie tokius dalykus visi veržiasi uždirbti, štai jums karantinas ir tūnokite sau dyki namuose.

   Kaip matote, visa tai tam, kad atsitokėtumėme ir pradėtume gyventi kaip dera žmogui. Jeigu apibendrintai - visame kame į pirmą vietą statant moralės normas ir sąžinės skrupulus.

   Parodysiu kaip visa tai veikia. Jeigu tarpukariu valdininkai piktnaudžiavo Lietuva, masės dėl to pradėjo žavėtis komunizmu. Po to kai sutiko okupantą su gėlėmis, žmonės kažkaip atsitokėjo ir suprato ką prarado. Ėmė nekęsti komunizmo ir ilgėtis savosios Lietuvėlės.

   Bijau kad ir čia bus kažkas panašaus. Pagyvenę po leftistų padu baisiai pasiilgsime žmogiškumo. Vargai mus apvalys, tapsime jautresni vienas kitam, darysime viską priešingai nei diktuoja okupantas. Per tai kažkiek atvirsime į žmones ir duokdie išsigelbėsime.

   Skaityti komentarus