°C
   2020 10 24 Šeštadienis

   Algimantas Rusteika: O girdėjot - policija dabar irgi dirbs nuotoliniu būdu?

   Nuotrauka: Algimanto Rusteikos asm. archyvo nuotr.

   Autorius: Algimanto Rusteikos Facebook įrašas
   2020-09-27 11:00:00

   Jeigu dirbdami nuotoliniu būdu su kitam kambary nuotoliniu būdu besimokančiais vaikais, susirgsite, jus nuotoliniu būdu gydys ir išrašys nuotolinį nedarbingumą. O jei nesergat, tik norit nuo darbo valstybės sąskaita pailsėti, tai irgi ne bėda.

   Pasiskaityk vidaus ligų vadovėlį ir nuotoliniu būdu padeklamavęs simptomus gauk nuotolinį nedarbingumą! O jeigu nei vaikų, nei, apsaugok Viešpatie, žmonos neturi, galėsi užsisakyt generinę nuotoliniu būdu.   O girdėjot - policija dabar irgi dirbs nuotoliniu būdu? Atvyks tik pagal A ir B kategorijos įvykius, kada gresia pavojus gyvybei ir sveikatai. Kitais atvejais konsultuos telefonu.

   Taigi, nevarkit skambindami, kai pamatysit išlaužtas automobilio ar buto duris ir nešamus jūsų daiktus. Pavojaus gyvybei ir sveikatai čia nėra! Jums padės nuotoliniu būdu.

   Na, jeigu patys imtumėt ginti savo turtą, tada gyvybei ir sveikatai pavojus, aišku, kiltų, tačiau paskambinti jau nebegalėsit. Ir policijai nereikės nei vykti, nei nuotoliniu būdu konsultuoti, teks kaimynams kviesti greitukę arba morgą. Nuotoliniu būdu.

   Skaityti komentarus