°C
   2022 11 29 Antradienis

   Aidas Gedvilas: Jei kada kils konfliktas giminėje, „padėkokite“ Jurgitai Sejonienei!

   Nuotrauka: BNS nuotr. | Minfo koliažas

   Autorius: Aidas Gedvilas, LR Seimo narys
   2022-11-23 11:00:00

   Organų donorais taps visi, kurie neišreiškė nesutikimo. jei kada kils konfliktas giminėje, ,,padėkokite" Jurgitai Sejonienei!

   Pirmas žingsnis, kad žmonės neturi pilnos teisės būti savo kūno savininkais, buvo žengtas pandemijos metu, kai žmonės buvo verčiami skiepytis, o jų kūnai tapo eksperimentinių vakcinų bandymo objektais.

   Panašu, kad kolegės J. Sejonienės tradicijos tęsiasi... Įstatymo pakeitimai, remiantis kuriais valstybė taptų žmonių kūnų savininke dar ir po jų mirties, sėkmingai skinasi kelią Seime. Po pateikimo, buvo pritarta:

   „Donoru gali būti kiekvienas veiksnus asmuo, kuris nėra sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka i̶š̶r̶e̶i̶š̶k̶ę̶s̶ ̶s̶u̶t̶i̶k̶i̶m̶ą̶  pareiškęs nesutikimo, kad jo audiniai, ląstelės, organai būtų atiduoti transplantacijai.“

   P.S. ...tai žmogus, kuriam net bažnyčia nėra šventa vieta. Priminsiu, kad „ji kunigo imperatyviai ir ultimatyviai pareikalavo, kad būtų tikrinami visų patenkančių į bažnyčią galimybių pasai, todėl, kad renginį organizavo Sveikatos teisės institutas. Seimo narė prie bažnyčios durų tikrino patenkančiųjų į vidų galimybių pasus. Bažnyčioje. Tikrino dokumentus. Galiausiai, ponia Seimo narė pradėjo garsiai piktintis, kad galimybių pasai nėra tikrinami tinkamai ir kad kunigui tai blogai baigsis. 

   Kad p. Sejonienė yra labai mandagi, maloni ir kultūringa asmenybė, galite suprasti iš to, kad ši Seimo narė yra jau pralaimėjusi vieną bylą dėl garbės ir orumo, o taip pat, kad kitu atveju Seimo etikos ir procedūrų komisija jau yra įspėjusi šią Seimo narę dėl jos neetiško bendravimo su kitais žmonėmis“ (iš interneto platybių...).

   Skaityti komentarus