°C
   2021 01 27 Trečiadienis

   Tikėtina, kad birželį bus galima grįžti į mokyklas

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2020-04-29 11:00:00

   Tikėtina, kad moksleiviai į mokyklas galės grįžti birželį, sako švietimo, mokslo ir sporto ministras.

   „Labai tikėtina, kad birželį mes galėsime grįžti į mokyklas“, – trečiadienį per Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdį teigė Algirdas Monkevičius.

   Anot jo, ši prognozė grindžiama mokslininkų skaičiavimais.

   Ministro teigimu, birželį dauguma moksleivių greičiausiai jau bus baigę ugdymo programas arba artės į pabaigą, tačiau mokyklos dar galės organizuoti neformalųjį ugdymą.

   „Siūlysime mokykloms kartu su steigėjais turėti savo planą birželio mėnesiui“, – tvirtino jis.

   A. Monkevičius pranešė, kad šiuo metu rengiamos rekomendacijos mokykloms, kaip organizuoti darbą grįžus po karantino.

   „Mes pateikėme rekomendacijas, jas su Sveikatos apsaugos ministerija dar galutinai suderinsime, kaip būtų galima saugiai išlaikyti reikalavimus dėl didesnės rizikos žmonių. Kad jie neturėtų kontaktų. Matyt, jie dar ilgai turės būti saugomi“, – sakė ministras.

   Jo duomenimis, tarp pedagogų tokių žmonių yra maždaug penktadalis.

   Visos švietimo ir ugdymo įstaigos uždarytos kovo 16 dieną šalyje paskelbus karantiną. Dvi savaites vaikai ir mokytojai atostogavo, o vėliau ugdymo procesą atnaujino nuotoliniu būdu.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus

   abeer 2020 28 07 06:57

   ([email protected]) Mano vardas Miss Abeer, aš esu graži ir miela mergina. Man patinka tavo profilis ir man įdomu su tavimi susipažinti. Maloniai atsakykite man asmeniniu el. Pašto adresu, nes dažnai nesilankau šioje svetainėje, kad galėčiau atsiųsti savo nuotraukas ir tuo pačiu papasakoti daugiau apie mane, Štai mano asmeninis el. Pašto adresas: ([email protected])

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai