°C
   2020 07 06 Pirmadienis

   R. Baciuška: jaučiu labai didelę atsakomybę prieš startą Latvijoje

   Nuotrauka: R. Baciuškos Facebook nuotr.

   2019-09-14 16:00:00

   Šį savaitgalį Latvijoje prasidės priešpaskutinis šių metų pasaulio ralio-kroso čempionato etapas. Jis vyks Lietuvos lenktynininkams bei autosporto sirgaliams gerai žinomoje trasoje – Bikernieki. Nors „GCK Academy“ komandai atstovaujančiam lietuviui Rokui Baciuškai tai bus namų lenktynės, anot sportininko, varžybos nebus lengvos.

   Nors Pasaulio ralio-kroso čempionato „Supercar“ klasės dalyviams Latvijos sostinėje Rygoje vyksiantis etapas bus priešpaskutinis, lietuviui Rokui Baciuškai tai bus paskutinės šių metų varžybos jo pirmajame „WorldRX“ sezone.

   „Šio varžybos Latvijoje bus paskutinės mano lenktynės šiame sezone. Po jų, iš karto pradėsime ruoštis kitų metų startams su „GCK Academy“ komanda, - sakė R. Baciuška. – Nors Latvijos etapas man yra tarsi namų lenktynės ir atrodytų, kad viskas turėtų būti paprasta, visgi taip nėra. Priešingai, jaučiu labai didelę atsakomybę. Atvažiavo nemažai lietuvių. Norisi, pasirodyti kaip įmanoma geriausiai ir kad visi turėtumėme gerą lenktyninį savaitgalį“.

   Prancūzijoje lietuviui itin gerai sekėsi. „GCK Academy“ komandos jauniausias lenktynininkas R. Baciuška ne tik iškovojo kelialapį į finalą, bet jame liko vos per plauką be podiumo.

   Kaip seksis kovoti gerai žinomoje Bikernieki trasoje, pamatysime jau visai netrukus.

   Pasak R. Baciuškos, Latvijos trasoje bus labai svarbus startas.

   „Šioje trasoje daug ką nulems startas. Mat, startas yra vienoje tiesiojoje. Taip pat rezultatams bei kovai trasoje didelę įtaką turės ir permainingas, lietingas oras Latvijoje. Man labiau patinka bei geriau juočiuosi, kuomet važiuoju sausoje trasoje, tačiau čia visi turėsime vienodas sąlygas“, - pliusus ir minusus vardino lenktynininkas iš Tauragės.

   Kad įnirtinga kova vyks visų „Supercar“ klasės dalyvių tarpe, nereikia net abejoti. Mat, galutinėje turnyrinėje lentelėje po Prancūzijos etapo, pirmas tris vietas skiria tik keli taškai. Į lyderio poziciją kol kas yra pakilęs norvegas Andreasas Bakkerudas, o antrą ir trečią vietą dalinasi, vienodą taškų skaičių turėdami, broliai Kevinas ir Timmis Hansenai.

   Šiandien „WorldRX“ etapas Latvijoje prasidės pirmąja kvalifikacija, kurios starto laikas yra 14 val., po jos seks antroji kvalfikikacija – 16 val. Sekmadienį varžybos tęsis trečiosios kvalifikacijos važiavimais, kuri startuos 10 val. ryto, o ketvirtosios kvalifikacijos

   Skaityti komentarus