°C
   2024 05 24 Penktadienis

   ​Prie jūros rungiamasi paplūdimio teniso turnyruose dėl Uosto direkcijos taurės

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   Autorius: ELTA informacija
   2022-07-16 17:35:00

   Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija jau antrus metus iš eilės sukvietė paplūdimio teniso entuziastus išbandyti savo jėgas pajūryje. Antrosios Melnragės paplūdimyje šeštadienį vyksta paplūdimio teniso turnyras Uosto direkcijos taurei laimėti.

   „Kiekvienas šeštadienio rytą atsikėlęs turime galimybę pasirinkti – būti namuose ar praleisti kitaip, aktyviai. Jūs pasirinkote pasimatymą su jūra, su smėliu. Sveikinu visus susirinkusius į jau antrą kartą Uosto direkcijos organizuojamą paplūdimio teniso turnyrą ir visiems linkiu pergalės. Išties džiaugiamės, kad Uosto direkcija aktyviai dalyvauja sporto gyvenime – kasmet Jūros šventės metu organizuojame miestiečiams, svečiams, uosto bendruomenei Drakonų valčių lenktynes. Jau gražia tradicija tampa ir paplūdimio teniso turnyrai“, – sveikindamas varžybų dalyvius sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.


   Pasak renginio organizatorės, Uosto direkcijos Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus atstovės Irinos Novikovos, nepaisant ne itin palankių orų prognozių, šėliojančio vėjo, aistruoliai nepabūgo ir gausiai susirinko pajūryje išbandyti save teniso varžybose.

   „Pernai, kai Uosto direkcija minėjo savo 30-ties metų jubiliejų, pirmąkart į renginių programą įtraukėme ir paplūdimio teniso varžybas. Prisipažinsiu, buvo nerimo, ar pritrauksime dalyvių, tačiau rezultatai pranoko lūkesčius – akivaizdu, kad toks renginys išties yra reikalingas ir džiaugiamės galėdami į jį pakviesti ir šiemet“, – sako renginio organizatorė I. Novikova.

   Kaip praneša Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, iš viso dalyvauti paplūdimio teniso turnyruose užsiregistravo 17 mišrių porų. Yra sudaryti keturi pogrupiai, kuriuose paaiškės stipriausieji.

   Pirmos ir antros vietos laimėtojai varžysis finaliniame etape.

   Skaityti komentarus