°C
   2024 05 24 Penktadienis

   Prezidentas pasveikino disko metikus M. Alekną ir A. Gudžių

   Nuotrauka: EPA-ELTA nuotr.

   2022-07-20 09:00:00

   Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasveikino disko metikus Mykolą Alekną ir Andrių Gudžių, kurie JAV vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate iškovojo sidabro ir bronzos medalius.

   „Disko metimas – nuo Antikos laikų žinoma sporto šaka – jau tris dešimtmečius yra Lietuvos sporto pasididžiavimas. Kaskart turime viltį, kad disko metikai pasieks aukščiausius rezultatus ir toji viltis vis išsipildo. Anksčiau buvo olimpinis Romo Ubarto auksas, aukšti Vaclovo Kidyko pasiekimai, Virgilijaus Aleknos pergalės olimpinėse žaidynėse ir pasaulio čempionatuose, o dabar – A. Gudžiaus ir M. Aleknos medaliai“, – sakoma prezidento sveikinime.

   Šalies vadovas pažymi, kad apima labai geras jausmas matant du skirtingų kartų lietuvius galiūnus, stovinčius petys į petį ant tos pačios nugalėtojų pakylos.

   Prezidentūra praneša, kad G. Nausėda padėkojo disko metikams už įdėtas pastangas, darbą ir palinkėjo pačių aukščiausių pasiekimų ateities karjeroje. „Ačiū už tai, kad jūsų dėka visas pasaulis vėl taria Lietuvos vardą“, – pažymėjo šalies vadovas.

   Skaityti komentarus