°C
   2019 01 20 Sekmadienis

   Karsčiausios LKL ketvirfinalių prognozės. Ar laimės Žalgiris seriją „sausai“?

   Nuotrauka: LKL nuotr.

   Autorius: Adomas Pakalnis
   2018-05-07 19:00:00
   2018-05-07 19:00:00

   Prognozuoti LKL varžybų baigtis šį sezoną labai sudėtinga. Pirmame straipsnyje pavyko atspėti 2 spėjimus iš 3. Lietuvos rytas čempionate antras, Neptūnas – trečias, prognozė dėl paskutinės vietos nebuvo sėkminga.

   Jau netrukus, gegužės 11 dieną, startuoja LKL ketvirfinaliai. Prognozuoti LKL varžybų baigtis šį sezoną labai sudėtinga. Pirmame straipsnyje pavyko atspėti 2 spėjimus iš 3. Lietuvos rytas čempionate antras, „Neptūnas“ – trečias, prognozė dėl paskutinės vietos nebuvo sėkminga (paskutiniai liko „Vytautas“, buvo spėta „Nevėžis“). Buvo pasvarstymų, gal visgi paskutiniai liks „Nevėžis“, „Vytautas“ ar netgi „Šiauliai“. O pabaiga buvo švelniai tariant įdomi – „Šiauliai“ užėmė maksimalią pagal komandos galimybes penktąją vietą, „Dzūkijai“ pradėjo nesisekti, prasidėjo pralaimėjimai ir staigus kritimas žemyn, bet vargais pavyko išsikapanoti iš LKL dugno ir galimo iškritimo.

   Reguliariame sezone „Žalgiris“ – „Nevėžis“ rezultatas 4-0. Sunkiausiai sekėsi Kovo 12 dieną Kėdainiuose. Tuomet pergalę „Žalgiris“ šventė tik 79-73. Ką galėtų „Nevėžis“ pasiūlyti „Žalgiriui“ šioje serijoje? Atsakymas – gerą treniruotę prieš Eurolygos finalinio ketverto kovas. Pirmosios kovos Gegužės 12, 14 dienomis. „Nevėžis“ dėl patirtos traumos neteko T. Sedekerskio. Tikimės, kad aštresnės kovos suteiks likę „Nevėžio“ lyderiai: M.Normantas, L. Medford, J. Woodard, G. Maldūnas. 

   Autoriaus prognozė: seriją laimės Žalgiris. 3-0 

    

   „Lietuvos rytas“ – „Juventus“. Ar suklups „Lietuvos rytas“ Utenoje?

   Antrąją vietą reguliariajame sezone užėmęs „Lietuvos rytas“ ketvirtfinalyje varžysis su Utenos „Juventus“ krepšininkais. „Betsafe–LKL“ pirmenybėse reguliaraus sezono metu visas keturias pergales iškovojo „Lietuvos rytas“, tačiau nedideliais skirtumais. „Lietuvos rytas“ prisimena „Karaliaus Mindaugo“ taurės ketvirfinalius. Praeitais metais ketvirfinalyje juos iš tolimesnės kovos išmetė ne kas kitas, o tas pats Utenos klubas. Šiais metais tik per plauką Utenos „Juventus“ neiškovojo pergalės Vilniuje (autoriaus pastaba: 91-88 po pratęsimo laimėjo „Lietuvos rytas“). Gavęs dvi Utenos „Juventus“ pamokas, „Lietuvos rytas“ neatsipalaiduos ir užtikrintai žygiuos į LKL ketvirfinalį.

   Autoriaus prognozė: serija laimės Lietuvos rytas. 3-0

    

   „Neptūnas“ – „Pieno žvaigždės“. Ar bus intriga?

   „Neptūnas“ į sezono pabaigą priduso. Jeigu pirmoje sezono pusėje, pavyko saugoti savo namų sienas be pralaimėjimų, tai ketvirtame rate pralaimėta ir „Lietuvos rytui“, „Juventus“, „Šiaulių“ ekipoms. Netikėtai ir skaudžiai pralaimėtas „Karaliaus Mindaugo“ taurės ketvirfinalis ir žaidimo kreivė LKL pirmenybėse pradėjo svyruoti. Šis sezonas „Neptūnui“ lyg sinusoidė. Graži sezono pradžia, tada komanda netenka M. Girdžiūno, A. Butkevičiaus, J. Palacioso. Po to finansinės problemos. O dabar kaip ir įsisvyravo ramybė.

   Pasvalio „Pieno žvaigždės“ turėjo analogiška „sinusoide“ paremtą sezoną. Sėkminga pradžia, tada lyg perkūnas iš giedro dangaus – trenerio R. Grigo atleidimas. Kritimas žemyn. Kova dėl 5-osios vietos ir šiuo metu laukia ketvirfinalis su Klaipėdos „Neptūnu“.

   Reguliariame sezone 3-1 pergalių santykis „Neptūno“ naudai. Atsižvelgiant į namų aikštelės pranašumą ir žaidėjų patirtį, „Neptūnas“ laimės šią seriją atiduodamas vieną pergalę Pasvalio klubui.

   Autoriaus prognozė: serija laimės Neptūnas. 3-1

    

   „Lietkabelis“ – „Šiauliai“. Ar tai atkakliausia dvikova?

   Ar tai atkakliausia dvikova? Krepšinio komentatoriai vienareikšmiškai teigia : TAIP. Lyginant su praėjusiais metais, „Lietkabelio“ klubas smuko iš antrosios į ketvirtąją vietą. „Šiauliai“ savo ruožtu pateikė malonią staigmeną: iš paskutinės vietos pakilo į penktąją. „Šiaulių“ ekipos smogiamasis trejetas: L. Birutis + tinkamai parinkti legionieriai + alkanas jaunimas. Didelis „Lietkabelio“  pliusas - patirtis. Galbūt paskutinį sezoną žaidžia broliai Lavrinovičiai. Žinant brolių meilę ir atsidavimą krepšiniui, pastarieji atiduos visas jėgas, kad jų karjera nesibaigtų „Betsafe–LKL“ ketvirfinalyje. Jeigu krepšinio komentatoriai teigia, kad nėra aiškus šios serijos favoritas, aš būsiu nepopuliarus ir, nors labai gerbiu „Šiaulių“ klubą, bet galutinę pergalę priskirčiau daugiau patirties turintiems „Lietkabelio“ krepšininkams. 

   Autoriaus prognozė: serija laimės Lietkabelis. 3-1

   Prognozės nedėkingas dalykas, bet juk taip įdomiau stebėti atkaklias „Betsafe–LKL“ pirmenybes. Gerų emocijų ir pergalių!

   Skaityti komentarus