°C
   2020 06 04 Ketvirtadienis

   JAV dešrainių valgymo čempionai apgynė savo titulus

   Nuotrauka: Fox News nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2019-07-05 09:00:00

   JAV greitojo maisto restoranų tinklo „Nathan's Famous“ dešrainių valgymo čempionatą moterų kategorijoje ketvirtadienį vėl laimėjo Miki Sudo, sukirtusi 31 dešrainį, o tarp vyrų vėl laimėjo Joey Chestnutas (Džojis Čestnatas), pravarde „Jaws“ („Nasrai“), sukimšęs 71 bandelę su dešrele ir nedaug atsilikęs nuo pernai savo pasiekto rekordo.

   Kasmet švenčiant JAV Nepriklausomybės dieną Niujorko Konio saloje rengiamame rajūnų čempionate M. Sudo triumfavo jau šeštus metus iš eilės, o J. Chestnutas triumfavo 12-ąjį kartą.

   Daugybės žiūrovų akivaizdoje kalifornietis J. Chestnutas iškovojo „Garstyčių diržą“, įveikęs 17 oponentų, bet nesugebėjo pakartoti arba pagerinti 2018-ųjų rekordo, kai jis sušlamštė 74 dešrainius.

   Po varžybų paklaustas kaip jaučiasi J. Chestnutas atsakė: „Jaučiu, kad reikėtų suvalgyti dar porą.“

   33 metų M. Sudo šiemet irgi pasirodė kiek prasčiau negu pernai, kai surijo 37 dešrainius, bet lengvai įveikė artimiausią varžovę Michelle Lesco (Mišel Lesko), sudorojusią 26 bandeles su dešrelėmis.

   Visų laikų rekordas priklauso Sonyai Thomas (Soniai Tomas), žinomai pravarde „The Black Widow“ („Juodoji Našlė“) – ji per 10 minučių yra suvalgiusi 45 dešrainius.

   „Esu superdėkinga visiems, atėjusiems čia palaikyti“, – sakė M. Sudo.

   J. Chesnutas ir M. Sudo pelnė po 10 tūkst. dolerių (8,86 tūkst. eurų) prizą.

   Garsiąją Konio salos pajūrio promenadą, kuri rengiamas šis čempionatas, ketvirtadienį užplūdo tūkstančiai žiūrovų. Kai kurie buvo užsidėję dešrainius vaizduojančias kepuraites, suko plastikines tarškynes ir laikė savadarbius plakatus.

   „Nathan's Famous“ dešrainių valgymo čempionatas rengiamas nuo 1972-ųjų.

   Nuo 2007-ųjų J. Chestnutas yra pralaimėję tik kartą, kai jį aplenkė ilgametis varžovas – japonas Takeru Kobayashi (Takerus Kobajašis), dabar šiuose konkursuose nebedalyvaujantis.

   Antradienį televizija ESPN parodė naują dokumentinį filmą apie šių buvusių varžovų konkurenciją ir ekstremalias treniruotes.

   „Apie tai nėra parašyta knygų“, – filme sako J. Chestnutas. – Trenerių nėra. Viskas daroma bandant ir mokantis iš klaidų.“

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus