°C
   2020 07 09 Ketvirtadienis

   Conor McGregor per 40 sekundžių nugalėjo Donald Cerrone ir savo konkurentus išvadino kvailiais

   Nuotrauka: Times nuotr.

   2020-01-19 15:00:00

   Conor McGregor sugrįžo.

   Airių kovotojas sudorojo Donaldą Cerrone švariais, aiškiais ir tiksliais smūgiais, priversdamas „Kaubojų“ kristi ant grindų ir lengvai užbaigdamas kovą sausio 18 d. „T-Mobile“ arenoje Las Vegase.

   C. McGregor sugrįžo.

   Nuo paskutiniosios kovos prieš 15 mėnesių UFC pajudėjo į priekį. Khabibas Nurmagomedovas pademonstravo, kad jis yra geriausias tarp lengvasvorių, Tony Fergusonas parodė, kad yra Nr. 1 varžovas, o populiarusis vidutinės svorio  kategorijos atstovas Jorge Masvidal laimėjo diržą, kuris jį apibūdino kaip „baddest mother f-----“ (liet. Blogiausias motkru---) žaidime.

   Tačiau C. McGregor sugrįžo.

   D. Cerrone – daugiausiai apdovanojimų pelnęs atletas UFC istorijoje, įžengė į ringą po patirto pralaimėjimo, tačiau C. McGregor taip pat reikėjo pergalės. Pergalė buvo skirta jam ir jis tai padarė stilingai.

   Per akimirką, vos suskambus skambučiui, C. McGregor pečiu trenkė D. Cerrone į veidą, pasipylus kraujui,  jis spyrė koja.

   Tai buvo tik pradžia.

   Jis pajuto pavojų. Jis siekė greito nokauto. Jis susidorojo su D. Cerrone per 40sekundžių, parodydamas tikrą meistriškumo lygį.

   „Man patinka ši svorio kategorija, gerai priaugti ir numesti svorio, aš esu geroje formoje“, - C. McGregor sakė, kai UFC paskelbė jo 246 pergalę. „Aš dar turiu, kur tobulėti, dar reikia padirbėti, norint būti ten, kur aš buvau. Aš švęsiu, bet kuris iš šių kvailių gali tai. Tai nesvarbu.“

   Po trečio iš eilės pralaimėjimo D. Cerrone sakė: „Jis iškart mane pričiupo ir tuomet spyrė... aš nesu dar to matęs. Jis sulaužė man nosį.“

   Taip, C. McGregor sugrįžo. 

   Skaityti komentarus