Audringa kova Kaune: išvarytas M.Kiltinavičius ir nelengva „Žalgirio“ pergalė

Nuotrauka: BNS nuotr.

Autorius: BNS informacija
      2020-01-12 09:00:00

Kauno „Žalgiris“ sunkiai, bet reabilitavosi po praėjusią savaitę patirto pirmojo pralaimėjimo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai prieš dvigubą Eurolygos savaitę namuose 89:84 (22:17, 32:25, 20:15, 15:27) nugalėjo be trenerio dalį rungtynių žaidusį Kėdainių „Nevėžį“.

Prieš savaitę žalgiriečiai po 16 iš eilės pergalių 72:83 krito prieš Panevėžio „Lietkabelį“.

Po dviejų kėlinių „Žalgiris“ prieš „Nevėžį“ pirmavo 54:42.

Laurynas Beliauskas buvo sunkiai sustabdomas – jis per pirmus du kėlinius jau buvo pelnęs 21 tašką (6/6 dvit., 2/4 trit.) ir surinkęs 26 naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje neatlaikė Mariaus Kiltinavičiaus nervai. Jis pyko ant teisėjų dėl neužfiksuotos pražangos ir užsidirbo dvi technines pražangas. Rungtynių pabaigą treneriui teko stebėti rūbinėje.

Panašu, kad stratego protrūkis įkvėpė jo auklėtinius, kurie ketvirtajame kėlinyje po truputį mažino skirtumą, kol, galiausiai, likus žaisti 15 sekundžių, deficitas ištirpo iki trijų taškelių (84:87).

Tuomet Thomasas Walkupas sumetė baudų metimus, „Nevėžis“ neužpuolė ir rungtynės baigėsi žalgiriečių pergale.

Po 12 taškų „Žalgiriui“ pelnė Rokas Jokubaitis, Karolis Lukošiūnas ir Edgaras Ulanovas.

L.Beliauskas rungtynes baigė pelnęs 28 taškus (8/8 dvit., 3/8 trit., 3/3 baud. met.), atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 33 naudingumo balus.

Kitą savaitę Eurolygoje kauniečiai žais dvejas rungtynes išvykoje: trečiadienį Belgrade susikaus su „Crvena Zvezda“, o penktadienį Atėnuose – su „Panathinaikos“.

„Žalgiris“: R.Jokubaitis, E.Ulanovas ir K.Lukošiūnas po 12, Th.Walkupas 11, M.Gebenas 9.

„Nevėžis“: L.Beliauskas 28, V.Okouo 17, M.Jucikas 12.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.