°C
   2021 05 11 Antradienis

   Vyskupas Jonas Kauneckas: Mano Tauta, kuo Tu nusikaltai, kad dabar savieji nori Tave sunaikinti?

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Jono Kaunecko Facebook įrašas
   2021-05-03 09:00:00

   Brangūs Lietuviai,

   nenustoju Dievui dėkoti už mūsų Tautą! Kokią nuostabią dvasią mums davė Dievas! Be galo žaviuosi: mūsų Tauta visada stebino pasaulį narsiomis kovomis prieš kryžiuočius, prieš caro ir bolševizmo žvėriškumą. Mūsų Tauta visada gynė Laisvę.

   Bet dabar išmušė skaudi valanda: verkia sena vyskupo širdis dėl baisios grėsmės Tautai.


   Mano Tauta, kuo Tu nusikaltai, kad dabar savieji nori Tave sunaikinti? Valdantieji, kreipiuosi į Jus: jei sunaikinsite Šeimą, sunaikinsite ir Lietuvą. Brangūs Lietuviai, visa širdimi jaučiu Jūsų mintis. Jūsų balsas gyvas mano dvasioje. Jūs skelbiate, Jūs šaukiate: „Dabar išmušė valanda ginti Šeimą, ginti Lietuvos ateitį, jos išlikimą. Tik visi kartu apginsime tai, kas mums brangu!“ Mielieji, Jūsų te nesulaiko gąsdinimai, kad Didįjį Šeimos gynimo maršą rengia svetimos priešiškos jėgos. Jūs įsitikinę, kad tai savieji išverstskūriai nori žūtbūt sugriauti Maršą. Ir Jūs su ašaromis šaukiate: „Mes nepasiduosime, niekas mūsų neišgąsdins, jokie trukdytojai nesulaikys, mes ginsime Šeimą – iš visų jėgų ginsime. Tikro lietuvio niekas negali sustabdyti“.

   Dabar reikia gintis nuo savųjų, kaip nuo baisiausio priešo. Todėl tuo Maršu ir pakilote kovoti už Šeimą, už tai, kas lietuviui visada buvo brangiausia. Sukilimus, kovas prieš okupantus lydėjo malda. Tad ir šį Maršą lydi malda: mes, Lietuvos vyskupai, kviečiame visus į maldos tiltą už Šeimą.


   Gegužės 15-ąją, mėnesinių atlaidų dieną, aš melsiuosi Krekenavoje prie grįžusio restauruoto 612 metų senumo stebuklingo Mergelės Marijos paveikslo. Juk Marija visada laimino lietuvių kovas. Su ašaromis maldausiu Maršą laiminti Maironio giesmės žodžiais: „Marija, Marija <...>, išgelbėk nuo priešo baisaus <...>, užstok prieš Aukščiausią Tu žmogų menkiausią“.

   Išgirskite, gerieji Lietuvos žmonės, išgirskite – Marija tikrai laimina. Ir aš, vyskupas Jonas Kauneckas, laiminu Maršą. Visus Jus laiminu.

   Skaityti komentarus

   Dona 2021 04 05 10:45

   Taip,teisingai įvardinta.Sunkiaudia nugalėti priešą savų tarpe.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   rokas 2021 07 05 07:58

   Čia vienas tų atvejų kai vyskupas tampa visos bažnytinės bendruomenės gėda ir pajuoka. Labai liūdna, kad turime tokį ganytoją, kuris visiškai negirdi ką sako vatikanas ir popiežius, nes matai pats arti Dievo. Visiška gėda.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai