°C
      2021 05 11 Antradienis

      Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo komandos kontaktai

      Nuotrauka: Organizatorių nuotr.

      Autorius: Renginio organizatoriai
      2021-04-08 15:00:00

      NORINTYS PRISIDĖTI PADEDANT ORGANIZUOTI „DIDĮJĮ ŠEIMOS GYNIMO MARŠĄ 2021“ PROTESTUI SAVO RAJONE – SUSISIEKITE SU REGIONŲ KOORDINATORIAIS.

      Vakarų Lietuva

      Regiono koordinatorė: Adelina Sabaliauskaitė, el.p:  [email protected], tel: 860978978

      VAKARŲ LIETUVA KLAIPĖDOS APSKRITIS, savivaldybės

      1. Klaipėdos miestas, rajonas Irina 867450390, [email protected]
      2. Palangos savivaldybė –Jurgis 860967156, [email protected]
      3. Kretingos savivaldybė – Arvydas 860006567, [email protected]
      4. Skuodo savivaldybė – Edvardas 860480111, [email protected]
      5. Šilutės rajono savivaldybė – Aurimas 863911028, [email protected]
      6. Rusnės miestelis – Domantas 863679753, [email protected]
      7. Neringos savivaldybė – Simona 868057707 [email protected]
      8. Klaipėdos apskr. Nevyriausybinės organizacijos Raimonda 86232008, [email protected]

      TELŠIŲ APSKRITIS, savivaldybės

      1. Telšių savivaldybė – Loreta 862317467 [email protected] ,
      2. Telšių savivaldybė – Arunas 862999929, [email protected]
      3. . Plungės savivaldybė – Elvyra 867073184 [email protected]
      4. . Mažeikių savivaldybė – Aidas 862742558, [email protected]
      5. . Rietavo savivaldybė – Elvyra 867073184, [email protected]
      6. . Telšių apskr. NVO organizacijos – Loreta 862317467 [email protected]

      TAURAGĖS APSKRITIS, savivaldybės

      1. Tauragės savivaldybė – Sandra 860939404, [email protected]
      2. Šilalės savivaldybė –
      3. Jurbarko savivaldybė – Mindaugas 864033525, [email protected]
      4. Pagėgių savivaldybė –
      5. Tauragės apskr. Nevyriausybines organizacijas Sandra 860939404, [email protected]

      ŠIAULIŲ APSKRITIS, savivaldybės

      1. Šiauliu miesto ir rajono – Vida 860344498; [email protected]
      2. Šiauliu miesto ir rajono –Edita 860789887, [email protected]
      3. Kelmės savivaldybė – Marijus 860001934; [email protected]
      4. Pakruojo savivaldybė –
      5. Joniškio savivaldybė –
      6. Radviliškio savivaldybė – Vitalijus 869817602; [email protected]
      7. Akmenės savivaldybė – Marija 862380944; [email protected]
      8. Šiaulių apsk. nevyriausybine organizacijas Ramūnas 867834702, [email protected]

      MARIJAMPOLĖS APSKRITIS, savivaldybės

      1. Marijampolės savivaldybe – Ligita 863064695, [email protected]
      2. Marijampolės savivaldybe – Petras 864548680, [email protected]
      3. Kalvarijos savivaldybė – Apolas 865447668, [email protected]
      4. Vilkaviškio savivaldybė – Gitana 860445065, [email protected]
      5. Šakių savivaldybė – Raimondas 862099635, [email protected]
      6. Kazlų Rūdos savivaldybė – Tomas 863344344, [email protected]
      7. Marijampolės apskr. Nevyriausybines organizacijas – Aušrinė 869880896, [email protected]\

      Rytų Lietuva

      Regiono koordinatorė: Vitolda Račkova, 864649849 [email protected]

      RYTŲ LIETUVA, VILNIAUS APSKRITIS, savivaldybės

      1. Vilniaus savivaldybė – Vitolda 864649849 [email protected]
      2. Vilniaus miestas – Živilė, [email protected]
      3. Širvintų savivaldybė – Kęstutis , 861830733. [email protected]
      4. Ukmergės savivaldybė – Robertas, 863575558, [email protected]

      PANEVĖŽIO APSKRITISsavivaldybės

      1. Panevėžio savivaldybė – Edita, 864138541 [email protected]
      2. Biržų savivaldybė – Regina, 860184297, [email protected]
      3. Rokiškio savivaldybė – Rimantas, 869829310, [email protected]

      KAUNO APSKRITISsavivaldybės

      1. Birštono savivaldybė – Egidijus, 867828774, [email protected]
      2. Jonavos savivaldybė – Valdas, 868229486, [email protected]
      3. Kaišiadorių savivaldybė – Žydrūnė, 863618668, [email protected]
      4. Kėdainių savivaldybė – Saulius, 865045490, [email protected]
      5. Prienų savivaldybė – Egidijus, 867828774, [email protected]
      6. Raseinių savivaldybė – Laura,864749866, [email protected]

      ALYTAUS APSKRITISsavivaldybės

      1. Alytaus savivaldybė – Alma, 865048356, [email protected]
      2. Druskininkų savivaldybė – Andrius, 868572416, [email protected]
      3. Lazdijų savivaldybė – Laima, 868080404, [email protected]
      4. Varėnos savivaldybė – Laima, 868080404, [email protected]

      Šiaurės Rytų Lietuva

      Regiono koordinatorė Greta Dambrauskaitė, 860925135

      UTENOS APSKRITIS, savivaldybės

      1. Anykščių raj. savivaldybė – Valdas, 863000604
      2. Ignalinos raj. savivaldybė – Gintautas, 861481453
      3. Molėtų savivaldybės koordinatoriai:
      4. Darius – 868658199
      5. Kęstutis – 860133101
      6. Martynas – 860660911
      7. Arūnas – 868754153
      8. Utena, Zarasai, Visaginas – Greta, 860925135
      9. UTENOS apskrities NVO – Greta, 860925135

      Toliau gaunami duomenys iš koordinatorių – bus tikslinama ir pildoma.

      Skaityti komentarus