°C
   2020 09 26 Šeštadienis

   Vienos iš J. Epstein aukos liudijimas patvirtina kitos buvusios sekso vergijos aukos žodžius

   Nuotrauka: Daily Mail nuotr.

   2020-07-30 08:00:00

   Virginia Roberts Giuffre yra 33 metų moteris, kuri buvo nepilnametė, kai Jeffrey Epstein ir jo kolegos išnaudojo ją seksualiai J. Epstein saloje. Tai moteris, kuri praėjus dviem dešimtmečiams po priekabiavimų prabilo ir iškėlė ieškinį prieš Ghislane Maxwell.

   Dokumentai, kurie gali pasirodyti bet kuriuo metu, galėtų demaskuoti šimtus politikų ar aukštuomenės narių, susijusių su J. Epstein.

   Kai V. Roberts prabilo, ji pateikė daug detalių apie tai, kaip J. Epstein‘o operacijos veikdavo. Ji taip pat atskleidė keletą detalių apie tai, kaip G. Maxwell, jai dar būnant jaunai, mokė atlikti seksualinius veiksmus.

   „Treniruotės prasidėjo tuoj pat... Buvo pasakojama apie viską: apie varpos čiulpimą, kaip būti ramia, pavaldžia ir duoti J. Epstein viska, ko jis nori. Daugelį treniruočių vedė pati G. Maxwell“, - teigė V. R. Giuffre.

   Ši istorija turi panašumų su jau anksčiau šiame portale skelbta istorija, kur buvusi sekso vergijos auka Anneke Lucas pasakojo apie satanistiškus ritualus, kuriuos organizuodavo aukšto profilio politikai ir kitos figūros. Šokiruoja tai, jog jaunos merginos tiek V. Roberts, tiek A. Lucas istorijoje buvo „treniruojamos“ kaip tinkamai patenkinti  žmones, su kuriais jos turės susitikti.

   Kaip ir V. Roberts, taip ir A. Lucas detaliai papasakojo, kaip pedofilų klanas mokė ją skaityti žmones ir suprasti, kokios yra jų seksualinės fantazijos iš pusės žodžio. Tokios detalės gali sukrėsti mūsų pasąmonę, tačiau tai be galo svarbu tam, kad suvoktume, kas iš tiesų vyksta tarp aukšto rango žmonių, kuriais daugelis pasitiki.

   „Aš buvau mokoma, man buvo rodoma daug vaizdo įrašų ar filmų ir aš negalėjau užsimerkti, turėjau žiūrėti. Turėjau žiūrėti kaip žmonės įsitraukia į įvairias seksualines veiklas, tačiau aš turėjau stebėti jų veidus ir mokytis. Tai buvo sistematiška, iš šios pusės viskas buvo suplanuota nepriekaištingai, programa buvo labai gerai struktūrizuota tam, kad aš galėčiau atpažinti tam tikrus ženklus ar fizines savybes. Kai kurie ženklai reiškė, pavyzdžiui, vyro genitalijas, o žvilgsnis tam tikra linkme atskleisdavo, vyro seksualines fantazijas. Taigi pasižiūrėjusi į vyro veidą, aš galėdavau pasakyti, kas jam patinka, o pasižiūrėjus į kūną – kas jam patinka seksualiai, koks jis lovoje, ko jam reikia. Taigi taip atrodė daugelis treniruočių.“

   A.Lucas atskleidė nemažai detalių apie tai, kaip funkcionavo elitinis pedofilijos klanas ir kokie žmonės buvo į tai įsivėlę. Tai ne tik verslininkai, bet ir aukšto rango figūros, kurios yra atpažįstamos Amerikoje. Jos liudijimas – be galo svarbus, nes atskleidžia detales, kurios po truputį išlenda ir J. Epstein byloje. Be to, tekste A. Lucas pasidalino ne tik baisia realybe, kurią jai teko išgyventi, bet ir gijimo istorija.

   Nota Bene

   Tiesa lenda į dienos šviesą. Tai yra neišvengiama. Bandymas nusigręžti ir galvoti, jog tokios istorijos yra per daug negatyvios ar žiaurios yra vienas iš neigimo tipų, kuris tik paskatina tokius įvykius.

   Svarbu į įvykius pažvelgti neutraliai, perleisti per save tam, kad efektyviai apdorotume gautą informaciją ir, kad ji ne tik paliestų mus emociškai, bet ir pasiektų tolimiausius sąmonės klodus. 

   Skaityti komentarus