°C
   2023 09 30 Šeštadienis

   V. Putinas: nuogi G7 vadovai būtų „šlykštus vaizdas“

   Nuotrauka: EPA-ELTA nuotr.

   2022-06-30 11:00:00

    G7 viršūnių susitikime skambėję pokštai apie Vladimiro Putino nuotraukas apnuoginta krūtine nepatiko Kremliaus šeimininkui. Jei G7 lyderiai apsinuogintų, tai būtų „šlykštus vaizdas“, pareiškė V. Putinas žurnalistams Turkmėnijos sostinėje Ašchabade.

   Pajuokavimas, apie kurį užsiminė V. Putinas, nuskambėjo G7 viršūnių susitikime Elmau pilyje Bavarijoje sekmadienio popietę. Tvyrant karščiui, britų premjeras Borisas Johnsonas paklausė kolegų, ar nereikėtų nusivilkti švarkų ir pridūrė: „Turime parodyti, kad esame kietesni už V. Putiną“. Vėliau jis dar pareiškė: „Turime jiems pademonstruoti savo pilvo presą“. Kanados premjeras Justinas Trudeau, be kita ko, atsakė: reikėtų pajodinėti nuoga krūtine. Tai buvo aliuzija yra žinomą V. Putino nuotrauką tokia poza.

   „Nežinau, kaip jie norėjo išsirengti – aukščiau juostos ar žemiau. Galvoju, kad bet kokiu atveju tai būtų šlykštus vaizdus“, - agentūra TASS citavo V. Putiną. Kad būtų harmonija tarp kūno ir sielos, reikia sportuoti, nevartoti per daug alkoholio ir atsisakyti kitų blogų įpročių“, - mokė V. Putinas G7 šalių lyderius.

   V. Putino apnuoginta krūtine nuotraukos yra legendinės. Rusijos prezidentas valstybinės žiniasklaidos vis vaizduojamas kaip stiprus, gamtai neabejingas šalies vadovas. Vakaruose tai kelia šypsnį.

   Skaityti komentarus