°C
   2022 01 20 Ketvirtadienis

   „Twitter“ akcijos šoktelėjo, kai Jack Dorsey atsistatydino iš generalinio direktoriaus pareigų, o jį pakeitė Parag Agrawal

   Nuotrauka: bbc.com nuotr.

   2021-11-30 21:00:00

   „Twitter“ akcijos šoktelėjo net 10 procentų prieš pardavimą, o vėliau buvo sustabdytos po to, kai generalinis direktorius Jack Dorsey atsistatydino iš pareigų, o jį pakeitė technologijų vadovas Parag Agrawal.

   Buvo pranešta, kad, anot konfidencialių šaltinių, „Twitter“ generalinis direktorius Jack Dorsey netrukus pasitrauks iš pareigų. Dorsey buvo „Twitter“ ir skaitmeninių mokėjimų procesoriaus „Square“ generalinis direktorius.


   Po pranešimo Dorsey viešai pasidalijo atsistatydinimo iš bendrovės laišku.

   Pareiškime Dorsey sakė: „Nusprendžiau palikti „Twitter“, nes manau, kad įmonė yra pasirengusi pradėti viską iš naujo.

   „Twitter“ akcijos po pranešimo pakilo ir buvo sustabdytos dėl laukiančių naujienų. Po pirminių žinių apie Dorsey planus palikti įmonę akcijos pabrango net 10 procentų.

   Dorsey generalinio direktoriaus pareigas pakeis Parag Agrawal, „Twitter“ vyriausiasis technologijų vadovas. Dabar Agrawal bus atsakingas už tai, kad būtų pasiekti „Twitter“ neseniai nustatyti tikslai – iki 2023 m. pabaigos kasdien įgyti 315 aktyvių vartotojų ir padvigubinti dabartines metines bendrovės pajamas.

   Tai ne pirmas kartas, kai Dorsey susiduria su generalinio direktoriaus pareigų praradimu. Praėjusiais metais „Twitter“ suinteresuotoji šalis „Elliott Management“ siekė jį pakeisti po to, kai įmonės įkūrėjas ir milijardierius investuotojas Paul Singer suabejojo Dorsey galimybėmis valdyti ir „Square“, ir „Twitter“.

   Dorsey įkūrė „Twiter“ ir ėjo įmonės generalinio direktoriaus pareigas iki 2008 m., kol buvo pašalintas iš jų ir grįžo 2015 m., kai pasitraukė buvęs generalinis direktorius Dick Costolo.

   Skaityti komentarus