°C
   2020 07 07 Antradienis

   Tulsi Gabbard: Hillary Clinton yra kur kas daugiau nei tik korumpuota politikė

   Nuotrauka: Yahoo nuotr.

   2019-10-20 08:00:00

   Buvusi valstybės sekretorė Hillary Clinton neseniai teigė, jog jos manymu, Havajus 2020 metų prezidento rinkimuose atstovaujanti Tulsi Gabbard yra “ruošiama” Rusijos kaip trečiųjų partijų kandidatė. Žinoma, ji nepateikė jokių tai patvirtinančių įrodymų, tačiau žodžio „Rusija“ vartojimas tame pačiame sakinyje kaip JAV - patikrintas būdas, keliantis žmonėms baimę. 

   Interviu metu su David Plouff, buvusiu B. Obamos kampanijos vadovu, H. Clinton sakė:

   „Jie vėl ruošiasi kištis kaip trečioji partija“, - aš nesistengiu spėlioti, bet manau, kad jie ieško kažko, kas šiuo metu užimtų aukštas pareigas demokratų gretose, todėl vilioja ją būti trečiųjų partijų kandidate. Ją rusai mėgsta. Jie turi daugybę svetainių, robotų ir kitų būdų, kaip ją palaikyti.“

   Trumpam atsiribokime nuo politikos, ar mes dar ilgai apsimetinėsime, kad tai partijos, o ne pasaulinio elito nusivylimas, kad kažkas žlugdo jų pasirodymą? Pagalvokite apie tai, juk H. Clinton pasinaudojo „Facebook“, „Google“, „YouTube“ ir beveik visais kitais žiniasklaidos kanalais JAV, norėdama įtikinti visuomenę, kad ji yra perspektyvi kandidatė. D. Trumpas panoro pasinaudoti socialinėmis medijomis ir sukėlė dramą, tačiau jis išliko sąžiningas. Iš tikrųjų H. Clinton yra būtent tokia, kaip T. Gabbardi apibūdino ją savo atsakomajame “tweete”. 

   “Puiku! Ačiū @HillaryClinton. Tu esi karo kurstytojų karalienė, korupcijos ir puvimo įsikūnijimas, kuris taip ilgai nuodija demokratų partiją, pagaliau išlindai į dienos šviesą.. Nuo tos dienos, kai paskelbiau apie savo kandidatūrą, netrūko bandymų iš išorės juodinti mano reputaciją. Mes svarstėme, kodėl ir kas už to slypi. Dabar mes žinome - tai visuomet buvai tu, pasitelkdama savo  įgaliotinius bei galingus sąjungininkus iš korporacinės žiniasklaidos, bijodama mano keliamos grėsmės. Dabar aišku, kad ši kova yra tarp manęs ir tavęs. Nesislėpk it bailė už savo įgaliotinių. Prisijunk prie varžybų.”, - Tulsi Gabbard 

   Kalbant apie JAV dalyvavimą kare, kurio T. Gabbard nepalaiko, ji taip pat teigė, kad D. Trumpo „rankos yra suterštos kurdų krauju“, tačiau paaiškino, kad ji mano, jog abi partijos yra atsakingas už „režimo keitimo karą“. Aiškiai matydama, kad tai ne partijos, o globalaus elito sumanymai. 

   Nota Bene 

   Pirmiausia, mes privalome išsklaidyti iliuzijas. Tokie įvykiai rodo, kad žmonės vis dažniau nori kalbėti ir atskleisti tai, ką daugelis žmonių žinojo jau seniai, tačiau niekada nesulaukė pakankamai dėmesio. T. Gabbard padeda Amerikos visuomenei aiškiau matyti, kas iš tikrųjų dedasi politikoje ir kokius žaidimus jie žaidžia.  

   Kai išmoksime geriau tai suvokti, galėsime imti abejoti, ar tikrai balsavimo procesas ir sistema atspindi tikrąją žmonių nuomonę, ar jie paprasčiausiai yra tam, kad papasakotų žmonėms istoriją - melagingą istoriją - tam, kad pinigai būtų uždirbami, o elitas mėgautųsi valdžia. 

   Svarbu apie tai kalbėti viešai, neapsiribojant vien populiariosios žiniasklaidos skelbiama informacija tam, kad žmonės galėtų matyti tiesą, matyti, kas slepiasi po kaukėmis. Iš dalies kaip tik tai žmonės mato stebėdami D. Trumpą, tikrą politiko veidą, elgesį ir darbų planą. Viskas akivaizdu. Nesvarbu, ar sutinkate, ar ne, tačiau turite apsispręsti, nes šiuo metu situacija kaip niekada aiški. Ypač, jei vengsite populiariosios žiniasklaidos.

   Skaityti komentarus