°C
   2021 05 11 Antradienis

   Pirmojoje Ghislaine Maxwell nuotraukoje iš kalėjimo matosi mėlynė po akimi

   Nuotrauka: 247 News Around The World nuotr.

   2021-05-03 15:00:00

   Pirmojoje Ghislaine Maxwell nuotraukoje iš kalėjimo matosi, jog britų socialistė turi milžinišką mėlynę po akimi. 

   Šio mėnesio pradžioje G. Maxwell, buvusi velionio Jeffrey Epsteino mergina, neprisipažino esanti kalta dėl rimtų federalinių kaltinimų prekyba seksu, prekybos seksu sąmokslu ir prekyba nepilnametėmis merginomis.

   Nuo 2020 m. liepos mėn. G. Maxwell yra laikoma kalėjime Brukline, Niujorke.

   Nepaisant pranešimų, kad ji kenčia dėl nemigos ir ją gąsdina kalėjimo prižiūrėtojai, G. Maxwell užstatas buvo atmestas jau ketvirtąjį kartą.

   Teigiama, kad jos advokatui Davidui Markusui „skaudėjo širdį“ dėl to, kad neseniai jo ginamajai vėl nebuvo leista duoti užstato, praneša portalas „The Independent“. Dabar G. Maxwell greičiausiai liks suimta iki kito posėdžio liepos mėnesį.

   Po to, kai G. Maxwell užstatas buvo atmestas, viešumoje pasirodė jos nuotrauka, kurioje matyti pamušta akis. Pranešama, kad balandžio 29 d. nuotrauką paviešino 58-erių metų kaltinamosios advokatų komanda. Jie pateikė teismui pareiškimą dėl G. Maxwell gyvenimo sąlygų kalėjime.

   Dalyje pareiškimo, kurį pacitavo portalas „MailOnline“, rašoma:

   „Nei vienas kalėjimo darbuotojas nepranešė apie mėlynę, iki kol veidrodžio neturinti ponia G. Maxwell pastebėjo skaudančios akies atspindį nagų žirklutėse.

   Tuo metu MDC darbuotojai apklausė G. Maxwell dėl mėlynės atsiradimo priežasties, grasindami patalpinti ją į SHU, griežčiausiai saugomas kalėjimo patalpas, jeigu ši nepapasakos, kaip ją gavo“

   „Nors ponia G. Maxwell tegia nežinanti mėlynės, apie kurią pranešta medicinos ir psichikos personalui, atsiradimo priežasties, ji vis rečiau praneša apsaugininkams informaciją, bijodama keršto, drausmės priemonių ir baudžiamųjų darbų", - teigiama pareiškime.


   „Tačiau kyla susirūpinimas, kad mėlynė gali būti susijusi G. Maxwell poreikiu apsaugoti akis nuo šviesos, kurios visą naktį būna nukreiptos į jos kamerą.”

   Viena iš jos advokatų, Bobbi Sternheim, kažkada atstovavusi „Al Qaeda“ teroristui Khaledui al-Fawwazui, pateikė prašymą, kad sargybiniai nustotų kas 15 minučių tikrinti G. Maxwell, nes tai tariamai ir lemia jos miego trūkumą.

   G. Maxwell svainis Ianas taip pat išreiškė susirūpinimą dėl brolienės savijautos kalėjime. Vakar išplatintame pareiškime jis rašė: „Esu šokiruotas, kad mano sesers sargybiniai ne iš karto nukreipė ją pas tinkamus medicinos specialistus. Vietoj to jie užgauliojo ir prie jos priekabiavo, iš tikrųjų kaltindami auką.“

   Kalėjimą, kuriame šiuo metu laikoma G. Maxwell, jis pavadino „siaubų namais“. Jis paragino kuo skubiau peržiūrėti visą parą veikiančių vaizdo stebėjimo kamerų medžiagą ir išsiaiškinti, kaip G. Maxwell galėjo gauti mėlynę po akimi, praneša portalas „The Daily Beast“.

   Skaityti komentarus