°C
   2020 06 01 Pirmadienis

   Paviešintas „ABC News” slaptas vaizdo įrašas, atskleidžiantis J. Epstein kėslus: „Mes turėjome Clinton, mes turėjome visus”

   Nuotrauka: People nuotr.

   2019-11-08 08:00:00

   Tokios istorijos kaip ši numeta nežinomybės šydą ir išsklaido iliuzijas, kurias žmonės susikuria, apie pasaulį bei įtakingus žmones. Jei norime kurti pasaulį, kuriame galėtume klestėti, mes privalome pažvelgti tiesai į akis. 

   Neseniai vienas žmogus iš  „ABC News” persiuntė slaptą vaizdo įrašą  „Project Verita”, kuriame Amy Robach kalba apie interviu, kur ji prieš tris metus kalbėjo su Virginia Roberts. 

   Kaip teigia A. Robach, interviu buvo nepaprastai sėkmingas ir atkreipė dėmesį į daugelį elito narių, susijusių su Jeffrey Epsteino veikla.

   „Sunku suvokti tai, ką turėjome, turėjome Clintoną (Billą), turėjome visus. Trejus metus stengiausi, kad tai baigtųsi […] Ateis diena, kai suprasime, kad Jeffrey Epsteinas buvo pats didžiausias pedofilas, kurį ši šalis kada nors matė“- Amy Robach

   Ši istorija buvo saugomas „ABC News” dėl spaudimo iš Bekingemo rūmų, nes kilo įtarimų, jog į tai yra įsivėlę princas Andrew ir Alanas Dershowitz, vienas iš geriausių Epsteino gynybos advokatų. Kas iš „ABC“ nuslėpė šią istoriją? Kol kas dar neaišku, bet reikia tikėtis, kad netrukus sulauksime daugiau detalių apie tai, kas iš tikrųjų vyksta.

   Paklausta, ar Epsteinas išties nusižudė, kaip teigia žiniasklaida, Amy Robach sako: „Ar aš manau, kad jis buvo nužudytas? Be abejonės taip ... Jis pragyvendavo šantažuodamas kitus žmones“.

   Žemiau galite pažiūrėti visą 8 minučių „Project Veritas“ vaizdo įrašą. Bet pirmiausia, žinutė į namus - yra atvejų, kuomet šviesa apšviečia gūdžią tamsą tam, kad galėtume pamatyti, kas vyksta, ir pabusti iš iliuzijos apie mus supantį pasaulį, politinius veikėjus ir populiariąją žiniasklaidą. Kai mes atrasime priešnuodį šiems kerams, iškils visiškai naujas pasaulis, kuris bus mažiau niūrus, imsime suvokti, kad už įtakingų figūrų, kurios sako, kas yra tiesa, o kas melas, mes galime imtis priemonių ir pradėti kurti naują pasaulį.

   Pagalvokite, kodėl princas Andrew ir Billas Clintonas nėra pagrindiniai tyrimo veikėjai, kai apie juos žinoma tiek daug informacijos? Kodėl su „paprastais piliečiais“ elgiamasi kitaip nei su šiais aukšto rango asmenimis, kurie gali elgtis kaip tik nori ir už tai neatsakyti? Ar tai yra pasaulis, kuriame norite gyventi ir nieko nekeisti?

   Skaityti komentarus