°C
   2022 05 26 Ketvirtadienis

   Novako Džokovičiaus gerbėjas išmestas iš 2022 m. „Australian Open“ turnyro arenos po muštynių, kilusių dėl pastabų apie kaukes

   Nuotrauka: First Sportz nuotr.

   2022-01-19 13:00:00

   Per pirmąjį 2022 m. „Australian Open“ turnyro mačą Rod Laver arenoje, Australijoje, čempionato metu pareigūnai išvarė gerbėją, kuris išsakė pastabas dėl kaukių dėvėjimo.

   „Australian Open“ turnyre įvykiai pasisuko netikėta linkme - pirmojo turo akistatos metu tarp Aleksandro Zverevo ir Danielio Altmaierio iš arenos buvo išmestas gerbėjas. Vieta ir laikas iš pradžių buvo numatyti Novako Džokovičiaus ir Miomiro Kecmanovičiaus kovai, tačiau dėl N. Džokovičiaus deportacijos, vyko vokiečių tenisininkų akistata.

   Remiantis spaudos pranešimais, išmestas asmuo pats atsisakė dėvėti kaukę ir išsakė pastabas dėl kaukių dėvėjimo, tačiau jo įžvalgos nebuvo palankiai sutiktos kitų arenoje buvusių žiūrovų. Prasidėjo sporto aistruolių muštynės, kurių metu buvo į darbą buvo paleisti kumščiai, galiausiai teniso gerbėjas buvo pašalintas apsaugos darbuotojų.

   Nors konkreti muštynių priežastis lieka nežinoma, viskas prasidėjo po to, kai žiūrovas sušuko „kaukės neveikia“. Kiti sporto aistruoliai šūkavo, jog pastarąjį gerbėją reikia „iš čia išmesti“ bei žarstė pastabas, tokias kaip „nebus kaukės, nebus ir žaidimo“.


   Serbų sirgaliai, buvę arenoje teigė, jog „2022 Australian Open prarado savo vertę“.


   Gerbėjų muštynės, „First Sportz“ nuotrauka.

   Daugelis nuliūdusių gerbėjų išsakė tokią savo nuomonę po to, kai „Yahoo Sports Australia“ žurnalistai davė interviu dėl Novako Džokovičiaus situacijos. Žaidėjas buvo deportuotas ir jam nebuvo leista dalyvauti turnyre dėl asmeninių pažiūrų vakcinacijos atžvilgiu. Tokios naujienos nepaprastai nuvylė atvykusius serbus, kurie troško darkart pamatyti „Didžiojo kirčio“ čempiono triuškinančią pergalę. 

   „Šimtu procentų, Australijos atvirasis čempionatas prarado savo vertę. Kas laimės dabar, tikrai nesiskaito. Nes N. Džokovičius yra numeris vienas“, – sakė Alek Drakoo, vietinis serbų bendruomenės narys, planavęs stebėti Novako žaidimą arenoje.

   „Visi norėjome pamatyti N. Džokovičių žaidžiantį. Jis yra pasaulio numeris 1, jis čia žaidžia daug metų. Jis kelis kartus laimėjo, kelis kartus pralaimėjo. Taičiau jis geras žaidėjas, surenka minias gerbėjų, atneša pajamų Australijos atvirajam čempionatui ir manau, kad jų sprendimas palikti N. Džokovičių nuošalyje buvo kvailas“, – sakė serbas Jovanas Milenkovičius.

   „Manau, kad tai užsitęsė šiek tiek per ilgai. Tačiau puiku, kad galime tai pamiršti. Žinote, aš N. Džokovičiui linkiu geriausio, jis yra puikus tenisininkas. Norėjau pamatyti jį žaidžiantį, bet… tebūnie taip“, – sakė kitas Arenoje kalbintas gerbėjas Chrisas Shannonas.

   „Vaikinas buvo žeminamas, iš jo buvo tyčiojamasi, visus bandyta nukreipti prieš jį. Tačiau gerbiu jį už tai, kad jis laikosi savo pozicijų, stovi už tai, kuo tiki, jis yra psichiškai stiprus, todėl jis tai ištvers“, – sakė D. Drakoo, kuris turnyro dieną nešė Serbijos vėliavą, palaikydamas N. Džokovičių.

   Skaityti komentarus

   kEMlzpAX 2022 21 01 10:43

   555

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai