°C
   2021 04 13 Antradienis

   Karalienės Elžbietos pusbrolis nuteistas už seksualinį priekabiavimą

   Nuotrauka: The Times nuotr.

   2021-02-26 11:00:00

   Antradienį Karalienės Elžbietos II pusbrolis buo nuteistas kalėti 10 mėnesių už moters seksualinę prievartą. Teigiama, jog auka buvo svečias jo protėvių pilyje Škotijoje.

   Strathmore'o grafas Simonas Bowesas-Lyonas pripažino, kad 2020 metų vasarį užsipuolė 26 metų moterį miegamajame Glamiso pilyje, kuri buvo velionės karalienės motinos vaikystės namai.

   Nuotraukoje Simonas Bowesas-Lyonas palieka teismą po to, kai 2021 m. vasario 23 d. Edinburge, Škotijoje, buvo nuteistas kalėti 10 mėnesių už seksualinį moters užpuolimą.


   Kaip pranešė Dundee teismas, jo auka vis dar sapnuoja košmarus apie 20 minučių trukusią ataką, kai S. Bowes-Lyon nekviestas įsibrovė į moters kambarį ir pradėjo ją grabinėti mėgindamas nuvilkti naktinius marškinius, skelbia BBC.

   34-erių metų S. Bowesas-Lyonas, pirmos eilės pusbrolis, kuris buvo dukart nušalintas nuo karalienės, praėjusį mėnesį pripažino savo kaltę sakydamas, kad jam „labai gėda dėl mano veiksmų, kurie sukėlė tokį nerimą svečiui mano namuose“.


   „Niekada nemaniau, kad galėčiau pasielgti taip, kaip elgiausi, bet turėjau pažvelgti tiesai į akis ir prisiimti atsakomybę“, - sakė jis.

   S. Bowes-Lyon taip pat buvo įtrauktas į seksualinių nusikaltėlių registrą dešimčiai metų.

   Jam buvo skirta laisvės atėmimo bausmė iki penkerių metų, tačiau lengvesnė bausmė buvo pritaikyta po to, kai jo advokatas Johnas Scottas priminė teismui, kad grafas pademonstravo „nuoširdų gailestį“.

   Glamiso pilis, esanti netoli Dundee, pačiame Škotijos centre, yra velionės karalienės motinos, Elizabeth Bowes-Lyon, gimimo vieta ir vaikystės namai, kuriuose gimė karalienės sesuo princesė Margaret, pranešė BBC.

   Nuotraukoje Simonas Bowesas-Lionas atvyksta  į teismą 2021 m. vasario 23 d. Edinburge, Škotijoje.

   Skaityti komentarus