°C
   2021 06 16 Trečiadienis

   Kaip technokratija kuria nematomą priešą, kad pasaulyje keltų paniką

   Nuotrauka: technocracy.news

   2021-06-08 21:00:00

   Gyvename globalaus melo pasaulyje, kuriame melavimas – gyvenimo būdas ir net meno forma. Apgavystės ir korupcija išsikerojusios. 

   Gudri propaganda, kuri žada panaikinti skurdą, sukurti orias darbo vietas ir atnešti taiką pasauliui, neturi nieko bendra su realybe. 2020 metų Didžioji panika (oficialiai – „pandemija“) buvo technokratijos perversmo pradžia. Viskas vyko globaliai ir siaubingai pakenkė pasaulio ekonomikai, suplėšė į gabaliukus visuomenę. Visa tai neva sukėlė nematomas priešas. Dabar „mokslininkai“ (pvz., Anthony‘s Fauci‘s), kaip aiškėja, tebuvo pseudomokslininkai ir apgavikai.

   Globalus atšilimas – toks pat nematomas priešas kaip ir kovido liga. Tačiau tai – ne paskutinės technokratų perversmo apgavysčių atakos. Neseniai paaiškinta, kodėl mums būtina universali tapatybės kortelių sistema ir totali interneto kontrolė. Pirma, kažkas pakenkė naftos produktų bendrovei „Colonial Pipeline“. Antra, didžiausia mėsos gamintoja pasaulyje dėl programišių atakos buvo priversta sustabdyti savo veiklą. Pabrango dujos. Visai tai padarė nematomas priešas (programišiai), norintis sunaikinti Ameriką.

   Prieš pat „pandemiją“ buvo vykdoma jos simuliacija, pavadinta „Event 201“. Viskas, kas įvyko po šios simuliacijos, atitinka beveik raidė į raidę. Taigi, jie buvo pasirengę kontrolei. Šią liepą bus rengiama dar viena simuliacija, pavadinta „Cyber Polygon“, kurią remia tokios korporacijos kaip IBM, INTERPOL, ICANN, „Ericsson“, virusų kūrėjai „Trend Micro“, „Amazon“, „Bank of America“, VISA ir t.t. Kam skirta simuliacija? „Mokytis kovoti prieš korporacinę ekosistemą realiuoju laiku“, - teigia organizatoriai.

   Įdomu, kas šįsyk bus nematomas priešas. Ufonautai? Kodėl ne. Birželio 2 dieną apie juos viename interviu labai daug kalbėjo Barackas Obama. Jis akcentavo, kad, paaiškėjus, jog egzistuoja nežemiška gyvybė, atsiras naujų religijų. Puikiai žinome, kad didžiausi ufonautų propagandistai yra kariškiai, kurie yra ir didžiausi vartotojai bei mokesčių mokėtojai planetoje, „technologinis elitas“.

   Taigi, mūsų oras užterštas mirtinu virusu; su maisto tiekimu ir energetika – problemos, kainos kyla; atvyksta ateiviai, bet Karinės Kosminės Pajėgos mus išgelbės, jei tik duosime joms pakankamai pinigų ir kontrolės.

   Šaltinis


   Skaityti komentarus