°C
   2020 04 07 Antradienis

   JK parlamentarė pagrasino B. Johnsonui teisminėmis bylomis dėl Škotijos nepriklausomybės referendumo

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2020-02-10 21:00:00

   Škotijai atstovaujanti Jungtinės Karalystės (JK) parlamentarė, laimėjusi žymią bylą prieš vyriausybės paskelbtą parlamento darbo įšaldymą, premjerui Borisui Johnsonui pagrasino teisiniais veiksmais, jei šis ir toliau nepritars Škotijos nepriklausomybės referendumui.

   JK pasitraukus iš ES, Škotijos nacionalinė partija (SNP) siekia surengti antrąjį referendumą dėl Škotijos nepriklausomybės, nes dauguma šio regiono gyventojų nori pasilikti bloke.

   JK vyriausybė atsisakė perduoti įgaliojimus vyriausybei Edinburge ir neleido skelbti dar vieno balsavimo. B. Johnsonas tvirtina, kad Škotijos pirmoji ministrė Nicola Sturgeon, ruošiantis 2014 m. referendumui, sutiko, kad tai bus „vienintelis šiai kartai priklausantis bandymas“.

   Tačiau SNP priklausanti JK parlamentarė Joanna Cherry Škotijos parlamentui siūlo parengti neįpareigojantį konsultacinio pobūdžio referendumą ir leisti patiems teisėjams nuspręsti, ar pagal įstatymus ši institucija turėjo teisę tai padaryti, ar ne.

   „Reikėtų parodyti B. Johnsonui, kad turime įvairių pasirinkimų ir nebijome eiti į priekį, – tviterio paskyroje sekmadienį rašė J. Cherry. – Teisės profesionalų nuomonė yra tokia, kad galėtume laimėti bet kurį ginčą teisme, ir nemanau, kad praradimas mus nublokštų kur nors dar žemiau, nei esame dabar.“

   J. Cherry buvo viena iš kelių teisininkų, iškėlusių bylą prieš B. Johnsono praėjusiais metais paskelbtą parlamento veiklos stabdymą ir ją laimėjusių. Parlamento darbo stabdymas interpretuotas kaip bandymas apriboti parlamentarų teisę pasisakyti apie jo „Brexito“ strategiją.

   2014 m. įvykus referendumui dėl Škotijos nepriklausomybės, norą pasilikti JK sudėtyje pareiškė 55 proc. Škotijos gyventojų.

   Skaityti komentarus

   Michael Park 2020 18 02 03:28

   Noriu pasinaudoti šia proga ir padėkoti rašytojui, vadinamam dr. Ajayi, nes jis padėjo atkurti taiką mano nutrūkusioje santuokoje. Aš su juo susipažinau per draugą, kuriam jis padėjo laimingaisiais numeriais laimėti dideles loterijas. Aš nenoriu gilintis į detales, bet norėčiau žinoti, kad dr. Ajayi yra tikras dvasinis žmogus, nes aš ieškojau pagalbos iš įvairių šaltinių, bet nieko neįvyko, kol mano draugas mane su juo supažindino, susisiekiau su juo dėl mano nutraukė santuoką ir jam viską paaiškino, jis papasakojo, ką reikia padaryti, ko aš laikiausi, ir šiandien aš esu laimingas vyras santuokoje, mano žmona grįžo namo ir sakė, kad nebenori skyrybų, o dr. Ajayi dėka ji yra nėščia su kūdikiu ir mano finansinė padėtis pagerėjo. Jei jums reikia bet kokios rūšies pagalbos, jei jums tai trukdo, susisiekite su Didžiųjų rašytojų ratu dr. Ajayi el. paštu: [email protected] arba „Whatsapp“: +2347084887094. Jam 100% garantuojama. taip pat galite susisiekti dėl šio rašybos. * Santuokos burtai * Darbo skatinimo burtai * laimingi loterijos numeriai * Magiškas rašiklis egzaminams * Bullet Proof drabužių burtai * Laimėkite bet kurią teismo bylą * Apsaugos burtai * gerovės burtai tt .... Nebijokite su juo susisiekti ir išspręskite savo problemas per kelias dienas po dvasinės intervencijos. Paštas: [email protected] „Whatsit“: +2347084887094

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai