°C
   2024 05 24 Penktadienis

   Įvyko karališkosios vestuvės. Kuo jos skyrėsi nuo princo Williamo ir Kate Middleton jungtuvių?

   Nuotrauka: Telegraph nuotr.

   2018-05-20 08:00:00
   Pagaliau įvyko ilgai lauktos ir aptarinėtos karališkosios vestuvės: princas Harry vedė savo išrinktąją, amerikiečių aktorę Meghan Markle. Natūralu, kad ceremonija buvo pradėta lyginti su 2011-aisiais vykusiomis princo Williamo bei Kate Middleton tuoktuvėmis. Kuo ceremonijos panašios ir kuo skyrėsi?

   Vienas iš skirtumų – maršrutas, kuriuo po vestuvių ceremonijos išvyko jaunavedžiai bei pasirinkta karieta. Kembridžo hercogas Williamas su žmona Kate važiavo centrinio Londono gatvėmis. Sveikindamiesi su savo gerbėjais po ceremonijos, jie atrodė laimingi, kad pagaliau tapo vyru ir žmona ir prie jų šventės prisijungė tiek daug žmonių. Jie važiavo didele ir puošnia „Imperial State Landau“ karieta.

   Nors princas Harry ir Meghan Markle po vestuvių ceremonijos taip pat atrodė be galo laimingi, kad pagaliau prisiekė vienas kitam prieš Dievą, jų karieta buvo kur kas kuklesnė. Tai – „Ascot Landau“ karieta iš „Royal Mews“ arklidžių. Ją traukė „Windsor Grey“ veislės žirgai. Be to, princas Harry su žmona važiavo ne Londono, o Vindzoro miestelio gatvėmis. Važiuojant karieta M. Markle plačiai šypsojosi, mojavo susirinkusiems žmonės, drąsiai žiūrėjo į kameras. Tuo tarpu princas Harry buvo kur kas santūresnis.
   Buvo nesunku pastebėti, kad tuoktuvių ceremonijos metu jaunikis Harry jaudinosi, gana nepatogiai jautėsi būdamas dėmesio centre ir su malonumu su žmona būtų sprukęs ten, kur nėra stebimas. Tačiau privalėjo atiduoti duoklę savo gerbėjams, kurie karališkųjų vestuvių prie Vindzoro pilies laukė kelias dienas prieš ceremoniją. 

   Nuotakos suknelė 

   Savo ypatingą dieną nuotaka M. Markle vilkėjo baltą, kuklią, uždarą, klasikinio stiliaus prancūzų mados namų „Givenchy“, kurių vyriausioji dizainerė yra britė Claire Waight Keller, suknelę su labai ilgu šleifu bei apnuogintais pečiais. Iki vestuvių jaunosios suknelė kėlė itin daug susidomėjimo. Būta įvairių spėjimų, kokio stiliaus suknelę pasirinks stilingoji M. Markle, koks dizaineris ją kurs: „Ralph & Russo“ (kurių kurta suknele Meghan vilkėjo sužadėtuvių metu), Roland Mouret  „Burberry“, Alexander McQueen, „Erdem“, Jenny Packham Inbal Dror. Kaip matote, mados namai „Givenchy“ net nebuvo patekę tarp pretendentų. 
   Princo Williamo nuotaka Kate savo vestuvėms pasirinko Sarah Burton kurtą Alexanderio McQueeno mados namų suknelę. Ji buvo balto satino, dramblio kaulo spalvos, ilgomis, nėriniais puoštomis rankovėmis, V formos apykakle, su ilgu šleifu. K. Middleton vestuvinė suknelė sulaukė tokio populiarumo, kad prekės ženklas H&M sukūrė prieinamą jos versiją, kurios kaina – 299 doleriai. Įdomu, ar Meghan Markle suknelė sulauks tokio didelio populiarumo ir bus graibstoma būsimų nuotakų? Spėjama, jog populiarumas gali būti netgi didesnis. 
   M. Markle nuometą prilaikė Marijos Teksietės deimantinė tiara (sukurta 1932 m.), kurią nuotakai paskolino karalienė Elizabeth II.  K. Middleton dėvėjo Cartier Halo tiarą.

   Skaityti komentarus