°C
   2021 06 16 Trečiadienis

   „Fox News“ laidų vedėjas Tuckeris Carlsonas: Tai kiek iš tikro mirė nuo koronaviruso jau vakcinuotų amerikiečių?

   Nuotrauka: AP

   2021-05-09 09:00:00

   Televizijos „Fox News“ laidų vedėju dirbantis Tuckeris Carlsonas svarsto, ar mes žinome, kiek amerikiečių mirė po to, kai buvo vakcinuoti nuo koronaviruso. Jo manymu, šiuo metu JAV vyksta daugiausiai mirčių sukėlusi masinė vakcinacija. 

   „Joe Bideno kaukių teatras – primityviausia propagandos rūšis, skirta žmonėms, kurie laikomi kvailais ir silpnais. Taigi kiek amerikiečių mirė ne nuo paties koronaviruso, o nuo jam skirtų vakcinų? Ką žinote apie jų šalutinį poveikį? Apie vakcinas kalbame nuolat, o J. Bidenas visąlaik kalba, jog nori, kad mes vakcinuotumės. Taip kalba visi valdžios atstovai. Jei pasiskiepijote – labai gerai. Jei dar ne – patirsite didžiulį spaudimą. Greitai nebegalėsite skristi lėktuvu, eiti į darbą ar vaikus siųsti į mokyklą, jei nebūsite vakcinuotas. Socialinis spaudimas – taip pat didelis. Ir anksčiau ar vėliau jums teks jam paklusti. Mūsų šalyje tapo pernelyg sunku atsisakyti vakcinacijos.

   Tačiau prieš eidami pas gydytoją atsakykite sau į klausimą: ką žinote apie potencialias vakcinų grėsmes? Ko gero, nelabai daug. Visi manome, kad jos nedidelės, nes taip teigia oficiali statistika. Vis dėlto net nuo gripo vakcinų per metus JAV miršta po 100-200 žmonių. Nuo 2020 metų gruodžio pabaigos iki balandžio 2 dienos JAV nuo koronaviruso vakcinos mirė 3362 žmonės, taigi, maždaug po 30 žmonių per dieną. Realūs skaičiai gali būti dar didesni.

   Duomenis pateikiu tuos, kurie gauti iš Vakcinų šalutinio poveikio pranešimų sistemos (VAERS). Ši sistema jau kelerius metus kritikuojama. 2010 metų JAV vyriausybės ataskaitoje rašoma, kad VAERS praneša mažiau nei apie 1 procentą vakcinų sukeltų komplikacijų. Per pirmuosius keturis šių metų mėnesius JAV nuo vakcinų mirusių žmonių skaičius yra didžiausias nei per 15 metų, skaičiuojant nuo 1997 iki 2013-ųjų. O jei realūs skaičiai - šimtą kartų didesni?

   Mano kalbintų gydytojų teigimu, ši masinės vakcinacijos kampanija yra daugiausiai mirčių sukelianti šiuolaikinėje istorijoje. Kodėl taip yra? Kodėl nėra nepriklausomos komisijos, kuri tirtų vakcinų saugumą ir nuramintų žmones? Sveikatos apsaugos sistema mus tikina, kad visi patiriame vienodą riziką ir visiems gresia vienodas šalutinis poveikis.

   Taip nėra. Vakcinų gamyba – sudėtingas dalykas, tam reikia nemažai laiko. Tačiau kai jomis suabejojame viešai, tampame nusikaltėliais valdžios akyse. O juk kai kurie žmonės tiesiog nenori skiepytis, ir tai – jų teisė. Daugelis jų nėra bepročiai. Jie tiesiog rūpinasi savo sveikata.

   Jei amerikiečius vers jėga skiepytis nuo koronaviruso ar vartoti kokius nors vaistus, jie turi teisę žinoti, kas jiems grės, jie taip pat turi teisę pateikti klausimų. Jokių rožinių pažadų, jokios prievartos, jokio melagingo patriotizmo. Jie čia nepadės.“

   Šaltinis

    

   Skaityti komentarus