°C
   2021 01 15 Penktadienis

   Filmo „Matrica“ režisierė pasiuntė velniop Eloną Muską, po to, kai jis paskelbė įrašą, jog „renkasi raudonąją piliulę”

   Nuotrauka: Independent nuotr.

   2020-05-21 08:00:00

   Vienas iš filmo „Matrica“ režisierių pasmerkė Eloną Muską už tai, kad šis panaudojo ikonišką jo filmo eilutę.

   Lilly Wachowski kartu su seserimi Lana režisavo neįtikėtiną trilogiją, tačiau nė kiek neapsidžiaugė, jog „Tesla“ savininkas pacitavo jų filmą savo „ Twitter” paskyroje, nurodydamas, kad renkasi „raudonąją piliulę“.

   Nėra visiškai aišku, ką tiksliai Elonas Muskas turėjo omenyje, tačiau šis įrašas taip pat sulaukė Donaldo Trumpo dukters Ivankos dėmesio, kuri atrašė -  „jau paėmiau“. 


   Ponia L. Wachowski beatodairiškai smogė atgal ir pasiuntė juos abu velniop, sakydama: „F *** both of you"Trumpai. Aiškiai. Žiauriai. 

   Kai kurie žmonės Elono Musko įrašą apie „raudonąją piliulę“ interpretavo kaip respublikonų partijos metaforą, tuo tarpu kiti mano, kad jis kalbėjo apie Kalifornijos ir visos JAV karantino įstatymus. Pridedant dar vieną pasakojimo elementą, verta paminėti, jog Elonas Muskas anksčiau pasisakė palaikąs mintį, jog galimai mes gyvename simuliacijoje.

   Taigi, niekas nežino, ką iš tiesų jis turėjo omenyje.

   Filme „Matrica“ Morfėjus (vaidina Laurence'as Fishburne'as) klausia Neo (vaidmenį atlieka Keanu Reeves), ar jis norėtų išgerti Mėlynąją piliulę, kuri lyg niekur nieko leistų grįžti į įprastą kasdienybę ir apsimesti, kad viskas gerai, ar imtis raudonosios piliulės, kad jis liktų gyventi tikrame pasaulyje, apie kurį sužinojo visą tiesą. 

   Mėlynoji piliulė ir raudonoji piliulė nėra idėja, apsiribojanti vien tik „Matricos“ filmu. Ši mintis taip pat buvo perteikta filmuose „Total Recall“ ir „The Secret Life of Walter Mitty“. Ji simbolizuoja žmogaus pasirinkimą tarp nemalonios tiesos ir palaimingo nežinojimo.

   Elon’as socialiniame tinkle „Twitter” skelbė antrąją žinutę, susijusią su mėlynos ir raudonos piliulės vartojimu, tačiau tai niekaip nepadėjo išsiaiškinti jo buvusio komentaro reikšmės. 

   Pastaruoju metu savo Twitter paskyroje Musk’as skelbė daug žinučių, kurios sulaukė nemažai kritikos.

   Praėjusią savaitę jis pagrasino uždaryti „Tesla” gamyklą, esančią Kalifornijoje, dėl toje valstijoje priimtų socialinių apribojimų, kurie jam trukdė atnaujinti šios įstaigos veiklą.

    

   „Tesla” gamykla buvo uždaryta nuo kovo 23 dienos, kuomet Kalifornijos valstijoje buvo įvestas karantinas ir paskelbti nurodymai likti namuose. Dėl naujųjų įstatymų žmonės palikti namus galėjo tik eidami į parduotuvę arba lankydamiesi pas gydytoją. Dėl šios priežasties, smulkūs verslai ir gamyklos turėjo užsidaryti.

   Nepaisydamas naujosios tvarkos, „Teslos” vadovas teigė, jog atnaujins gamyklos veiklą.

   Savo „Twitter” paskyroje E. Musk’as rašė: „Šiandien „Tesla” atnaujina savo veiklą, nepaisydama Alamedos apygardos taisyklių. Aš rizikuosiu taip pat, kaip ir visi kiti. Jei kažkas ir bus areštuotas, tai tikiuosi, kad tai būsiu aš.”

   „Kalifornija šiai idėjai pritarė, bet neišrinktas apskrities pareigūnas to nepaisė. Taip pat, visoms kitoms JAV automobilių kompanijoms buvo suteiktas leidimas tęsti savo veiklą. Tik „Tesla” kompanijai taikomi apribojimai. Tai yra labai neteisinga!”

   E. Musk’o žinutė „Twitter” paskyroje priminė, jog Kalifornijos valstija sušvelnino karantino sąlygas tam, kad gamyklos galėtų tęsti savo veiklą, tačiau tai negalioja Alamedos apygardoje, kurioje ir yra „Tesla” gamykla.

   Skaityti komentarus

   Linas 2020 22 05 11:47

   Džiaugiatės, kad Elon'ą kažkokia boba pasiuntė? Galėjot dar parašyt, kad anksčiau ta boba buvo vyru - jūs gi tradicinės šeimos gerbėjai :-D The Matrix was directed by Lana and Lilly Wachowski, two trans women who at the time of the film’s release had not yet come out as trans publicly (or perhaps even to themselves). It is by far the most influential work of pop culture ever created by a trans person, and it is maybe the eggiest movie ever made. https://www.vox.com/culture/2019/3/30/18286436/the-matrix-wachowskis-trans-experience-redpill

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai