°C
   2023 05 29 Pirmadienis

   „Facebook“ komunikacijos vadovas palieka savo pareigas šioje įmonėje

   Nuotrauka: techtimessnews.com nuotr.

   2022-01-13 21:00:00

   „Facebook“ (dabar žinomas kaip „Meta“) neseniai neteko komunikacijos vadovo. Tai paskutinis iš augančio kiekio postus paliekančių vadovų, kurie pasitraukia iš įmonės į ramesnį darbą po skandalų apimtų 2021 m.

   Vietos žiniasklaida praneša, kad John Pinette „Facebook“ komunikacijos vadovas, praėjusią savaitę pranešė apie savo pasitraukimą iš įmonės. Pinette vadovavo „Facebook“ išorinei komunikacijai nuo 2019 m. Pinette atsidūrė sunkioje padėtyje ir patyrė daug sunkumų, nes pastaraisiais metais bendrovė susidūrė su daugybe skandalų.   Pinette yra vienas iš daugelio „Facebook“ vadovų, kurie pastaraisiais mėnesiais paliko įmonę. 2021 m. vasario mėn. Deborah Liu, buvusi „Facebook Marketplace“ vadovė, paliko įmonę ir tapo Ancestry.com generaline direktore. David Fischer, kuris ėjo „Facebook“ vyriausiojo finansininko pareigas, paskelbė, kad pasitraukia kovo mėnesį, o Kevin Weil, vienas iš „Facebook“ Novi kriptovaliutų padalinio įkūrėjų, taip pat atskleidė, kad palieka įmonę.

   Birželio mėnesį buvusi „Facebook“ skelbimų vadovė Carolyn Everson paskelbė, kad paliks įmonę, o vėliau prisijungė prie bakalėjos prekių pristatymo programėlės „Instacart“. „Instacart“ generalinio direktoriaus pareigas pradeda eiti Fidji Simo, kuris paliko „Facebook“ programų vadovo pareigas.

   Rugpjūtį Mark D'Arcy pasitraukė iš „Facebook“ vyriausiojo kūrybinio skyriaus vadovo pareigų. Rugsėjo mėnesį technologijų vadovas Mike Schroepfer paskelbė apie savo planus išvykti. O lapkritį kriptovaliutų planų vadovas Davidas Marcusas paskelbė, kad taip pat pasitrauks iš savo užimamų pareigų.

   Skaityti komentarus