°C
   2023 12 08 Penktadienis

   Elonas Muskas ketina atskleisti informaciją, dėl kurios Billas Gatesas gali atsidurti už grotų

   Nuotrauka: spacexmania.com nuotr.

   Autorius: minfo.lt informacija
   2023-03-23 21:00:00

   Technologijų milžinų Elono Musko ir Billo Gateso kovai ir toliau tęsiantis, Muskas paskelbė, kad gavo informacijos, dėl kurios jo varžovas gali atsidurti už grotų.Vakar savo „Twitter“ paskyroje E. Muskas erzino, kad šią informaciją atskleis būsimoje spaudos konferencijoje.

   „Pasiruošk, pasauli“, – savo paskyroje rašė E. Muskas.„Bilą Geitsą apgavau ir tai, ką aš pasakysiu, jus šokiruos.Spaudos konferencija jau netrukus“.

   Nors E. Muskas neatskleidė jokių žinių apie gautą informaciją, daugelis spėlioja, kad tai gali būti susiję su B. Gateso tariamu įsitraukimu į neseniai įvykusį įsilaužimo skandalą.Anksčiau šį mėnesį buvo pranešta, kad į B. Gateso elektroninį paštą buvo įsilaužta, o slapta informacija buvo nutekinta visuomenei.Nors Gatesas neigė bet kokius nusikaltimus, kai kurie teigė, kad jis pats galėjo būti susijęs su įsilaužimu.


   Muskas ir Geitsas ginčijasi daugelį metų, o Muskas siekė Geitso pozicijos dėl elektrinių transporto priemonių ir klimato kaitos.Neseniai duodamas interviu Muskas apkaltino Gatesą „ribotu supratimu“ apie tvarios energijos ir elektromobilių ateitį.

   „Gatesas jau daugelį metų buvo tarsi spyglys mano pašonėje“, – sakė Muskas.„Tačiau dabar turiu įrodymų, kurių man reikia, kad jį galėčiau pašalinti.Jis sumokės už savo nusikaltimus“.


   Daugelis išreiškė skeptišką požiūrį į Musko teiginius, nurodydami, kad jis socialinėje žiniasklaidoje yra skelbęs neįprastus pareiškimus.Tačiau Muskas pažadėjo pateikti konkrečių įrodymų, patvirtinančių savo teiginius.

   „Patikėkite manimi, aš nereikščiau šių teiginių, jei negalėčiau jų pagrįsti“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė Muskas.„Turiu informacijos apie B. Gatesą ir užtikrinsiu, kad būtų įvykdytas teisingumas“.

   Technologijų pasaulis nekantriai laukia E. Musko spaudos konferencijos, kuri planuojama kitą savaitę.Ar Musko teiginiai pasitvirtins, bus žinoma vėliau, tačiau vienas dalykas yra aiškus: Musko ir Gateso kova toli gražu nesibaigė.

   Skaityti komentarus