°C
   2022 06 28 Antradienis

   Elonas Muskas atskleidžia, kas, jo manymu, iš tikrųjų vadovauja JAV Demokratų partijai

   Nuotrauka: Getty Images nuotr.

   Autorius: minfo.lt informacija
   2022-06-20 19:00:00

   Milijardierius Elonas Muskas atskleidė, kad, jo manymu, tam tikros profsąjungos yra pagrindiniai JAV Demokratų partijos ir prezidento Joe Bideno administracijos
   politikos varikliai.

   „Plačioji visuomenė nežino, kaip smarkiai profsąjungos kontroliuoja Demokratų partiją“, – savaitgalį paskelbtame interviu sakė E. Muskas.

   Dvi E. Musko įmonės – „Tesla“ ir „SpaceX“ – neturi savo profsąjungų, o tai, pasak E. Musko, yra dėl „neigiamo užimtumo“ Silicio slėnyje. Jis sako, kad „Teslos“ darbuotojai paprastai dažnai turi daugybę darbo pasiūlymų.


   „Praėjusiais metais Bidenas surengė elektromobilių gamintojų viršūnių susitikimą, kuriame „Teslai“ buvo neleista atvykti, bet „United Auto Workers“ buvo leidžiama. Ir visa tai po to, kai „Tesla“ pagamino du trečdalius visų elektromobilių Jungtinėse Valstijose“, – sakė E. Muskas, kurio turto vertė yra daugiau nei 250 mlrd. dolerių.

   „United Auto Workers“ (UAW), turinti daugiau nei 391 000 aktyvių narių, yra viena didžiausių profsąjungų Jungtinėse Valstijose nuo jos įkūrimo 1935-aisiais pradžios. Ji ilgą laiką buvo pagrindinis veikėjas Demokratų partijos politikoje.

   „Sąmoningas mūsų pašalinimas iš elektromobilių (EV) gamintojų viršūnių susitikimo Baltuosiuose rūmuose, bet priimant UAW atstovus, jums pasakys viską, ką reikia žinoti, – interviu teigė E. Muskas. - Jie turi tiek daug galios Baltuosiuose rūmuose, kad gali pašalinti „Teslą“ iš viršūnių susitikimo , – tai juk beprotiška.“


   E. Muskas sakė, kad per pastarąjį viršūnių susitikimą J. Bidenas gyrė korporaciją „General Motors“ (GM) ir jos prezidentę Mary Barra už vadovavimą „EV revoliucijai“, nepaisant to, kad GM per tą patį ketvirtį pristatė tik 26 elektrines transporto priemones. „Tesla“ yra didžiausia elektromobilių gamintoja Jungtinėse Valstijose.

   „Tai kažkokia naujo lygio beprotybė“, – apie incidentą sakė jis.

   Birželio pradžioje J. Bidenas taip pat atmetė E. Musko komentarus apie galimą recesiją ir pareiškė, kad kitos automobilių kompanijos pastaruoju metu investavo į elektromobilius.


   „Kol Elonas Muskas apie tai kalba, „Ford“ didžiule dalimi padidina savo investicijas“, – sakė J. Bidenas per renginį, atsakydamas į E. Musko „Twitter“ įrašą apie tai, kad artimiausiais mėnesiais JAV ekonomika smuks.


   „Manau, kad „Ford“ didina investicijas į naujų elektrinių transporto priemonių kūrimą, ji turi 6000 naujų profsąjungos darbuotojų vidurio vakaruose“, – J. sakė Bidenas ir pažymėjo, kad „buvusi Chrysler korporacija „Stellantis“ taip pat investuoja į elektrines transporto priemones.

   Šaltinis

   https://www.theepochtimes.com/elon-musk-reveals-who-he-believes-is-actually-driving-the-democratic-party_4543140.html

   Skaityti komentarus