°C
   2022 11 29 Antradienis

   Davidui Icke'ui dviems metams uždrausta įvažiuoti į ES Šengeno erdvę

   Nuotrauka: Getty Images nuotr.

   Autorius:
   2022-11-21 13:00:00

   Olandijos vyriausybė dvejiems metams uždraudė britui Davidui Icke'ui įvažiuoti į Nyderlandus ir visą Europos Sąjungos Šengeno erdvę, nes baiminasi, kad jis gali ,,trikdyti viešąją tvarką". 

   D. Icke'as teigė, kad jį uždraudė ,,fašistinis Nyderlandų režimas", ir savo interneto svetainėje paskelbė laišką, kurį ketvirtadienį jam nusiuntė Nyderlandų imigracijos tarnyba teisingumo ir saugumo valstybės sekretoriaus Erico van der Burgo vardu. 

   Icke'as yra buvęs profesionalus futbolininkas ir televizijos laidų vedėjas, teigęs, kad pasaulį valdo reptilijos; šią teoriją neseniai gynė Nyderlandų parlamentaras Thierry Baudet. 

   Icke'as turėjo kalbėti sekmadienį Amsterdame vykusioje demonstracijoje prieš karą Ukrainoje, Nyderlandų vyriausybę ir energijos kainas. 

   Amsterdamo pareigūnai baiminasi, kad kils susirėmimų, net jei D. Icke'as pasirodys tik per vaizdo transliaciją. 

   ,,Šiuo laišku informuojame Jus, kad Šengenohttps://www.msn.com/en-us/news... informacinėje sistemoje esate nedelsiant pažymėtas dvejiems metams ir Jums neleidžiama atvykti į Šengeno erdvę", - sakoma laiške. 

   ,,Jau daugelį metų tarptautiniu mastu esate žinomas kaip sąmokslo teorijų skleidėjas", - priduriama jame. 

   Olandijos vyriausybė teigė, kad Icke'o, kuris praeityje yra paskelbęs "antisemitinių ir įžeidžiančių pareiškimų", buvimas Nyderlanduose gali sukelti neramumus tuo metu, kai smurto ir grasinimų politikams daugėja. 

   Nyderlandų valdžios institucijos teigia, kad tai jau antras kartas, kai jos imasi tokių veiksmų po to, kai 2019 m. buvo uždrausta skelbti Steveną Andersoną, amerikiečių pamokslininką, kuris mano, kad homoseksualams turėtų būti įvykdyta mirties bausmė.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus