°C
   2020 06 05 Penktadienis

   D. Trumpas skelbia, kad įšaldomas Pasaulio sveikatos organizacijos finansavimas

   Nuotrauka: EPA-ELTA nuotr. | Minfo koliažas

   2020-04-09 18:00:00

   Antradienio vakarą, kalbėdamas su žurnalistais Baltuosiuose rūmuose, prezidentas D. Trumpas paskelbė įšaldantis JAV finansavimą Pasaulio sveikatos organizacijai (PSO). Ilgos kovos su koronavirusu metu, organizacija ne kartą paskelbė melagingą informaciją apie ligą.

   „Pasaulio sveikatos organizacija gauna milžinišką finansinę paramą iš JAV. Mes mokame didžiąją dalį pinigų, tačiau jie iš tiesų kritikavo mano sprendimus, nesutiko su mano anuomet paskelbtu kelionių draudimu ir jie klydo. Jie klydo dėl daugelio dalykų. Jie turėjo daug informacijos anksti ir nenorėjo ... atrodo, kad jie yra labai orientuoti į Kiniją, todėl mes tai dar panagrinėsime.“, - teigė D. Trumpas.

   „Jie tikino, kad mano sprendimas klaidingas. Ir ne juokais prašovė. Jie turėjo tai nuspėti iš anksto, keletą mėnesių anksčiau. Galimai, jie žinojo, kas mūsų laukia, tačiau nuslėpė, todėl turime visą tai atidžiai peržvelgti.”,- tęsė Donaldas Trumpas ir pridūrė: „Mes ketiname sustabdyti PSO piniginę paramą. Mes ketiname išsiųsti labai aiškią žinutę ir pamatysime. Puiku, jei tokios įstaigos sklandžiai funkcionuoja, tačiau kaskart pranešti klaidingą informaciją, tai nėra gerai “.

   Pasaulio sveikatos organizacija kelis mėnesius melavo dėl Kinijos statistikos, o viso to padariniai buvo mirtini.

   2019 m. Gruodžio 29 d. Taivano pareigūnai, sėkmingai kovojantys su šia liga, pranešė PSO, kad virusas yra užkrečiamas ir pavojingas žmonėms. PSO Kinijos vardu palaidojo šią informaciją ir beveik po trijų savaičių teigė, kad žmogus negali būti šios ligos vektorius. PSO vadovybė taip pat kritikavo prezidentą D.Trumpą dėl to, jog sausio mėnesio pabaigoje jis nutraukė visus skrydžius į Kiniją ir iš jos.

   Tai įrodo, jog PSO mažų mažiausiai yra korumpuota ir privalo būti detaliai ištirta.


   Skaityti komentarus

   toke tiesa 2020 14 04 09:15

   pagarba D. Trumpui tai pac kieciauses prezidentas JAV

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai