°C
   2020 06 05 Penktadienis

   Anonymous žinutė Billui Gatesui

   Nuotrauka: Theconversation nuotr.

   2020-04-08 09:00:00

   Anonymous (liet. anonimai) yra tarptautinis aktyvistų ir hakerių tinklas, išgarsėjęs dėl savo plataus masto atakų prieš įvairias vyriausybes bei korporacijų tinklapius. Naujausiame savo pranešime jie kreipėsi į Billą Gatesą, antrą turtingiausią pasaulio žmogų. 

   „Sveikinimai pasaulio piliečiams.

   Mes esame Anonimai.

   Skiriame šią žinią Billui Gatesui.

   Įsisiautėjus istorinei pandemijai, daugelis žmonių visame pasaulyje laukia iš  jūsų pasiūlymų, kaip suvaldyti situaciją. Atrodo, jog ši nuostata nėra klaidinga, nes jūs pats save laikote šios ligos Nostradamu. Atlikote neįtikėtiną darbą atkurdamas savo įvaizdį - nuo negailestingo ir įkyraus įmonės generalinio direktoriaus iki geranoriško filantropo ir pasaulio gelbėtojo.

   Tai nė kiek nestebina. Klasikinis scenarijus iš XIX amžiaus Amerikos pramonininko vadovėlio. Kadaise žymusis Johnas D. Rockefelleris buvo vienas labiausiai nekenčiamų žmonių šalyje dėl netinkamo elgesio su darbuotojais, monopolizacijos svarbiausiose pramonės šakose ir įtakos politikoje. 1914 metais vyko Ludlovo žudynės. Streiko metu buvo sušaudyti kalnakasiai, o kartu jų žmonos ir vaikai. Dėl šio incidento buvo kaltinamas pramonininkas J. D. Rockefelleris, taigi jo reputacija pasiekė dugną. Tuomet jis nusprendė pasamdyti propogandininkų komandą, kad šie atstatytų jo įvaizdį. Komandai vadovavo viešųjų ryšių pradininkas Ivy Lee. Jis padarė didelę įtaką Edvardui Bernaysui, parašiusiam liūdnai pagarsėjusią knygą „Propaganda“, kuri įvardijama kaip sąmonės kontroliavimo vadovėlis tironams ir aristokratams. E. Bernays, Sigmundo Freudo sūnėnas, dažnai yra vadinamas „propagandos tėvu“. Tokiu atveju, Ivy Lee yra jos senelis.

   I. Lee pasiūlė šeimoms viešai aukoti įvairioms labdaros organizacijoms ir fotografuoti dovanojamus pinigus, kad visuomenė manytų, jog jie yra nuoširdūs ir dosnūs žmonės. Laikui bėgant šis metodas suveikė ir buvo pakartotas daugelio kitų aristokratų, norėjusių pelnyti viešą palankumą. I. Lee mirus, kongresas ištyrė jo darbą su naciais per bendrovę „IG Farben“ ir įgaliotąją firmą „German Dye Trust“. Jis taip pat buvo vienas iš užsienio reikalų tarybos steigėjų. 

   Dabar, kai „naujasis ir patobulėjęs“ Billas Gatesas jau daugelį metų šmėžuoja antraštėse, didžioji dalis žmonių pamiršo jums mestus kaltinimus dėl pasisavintų idėjų bei negailestingo intelektinės nuosavybės įstatymo naudojimo prieš visus kitus, kurie kėlė grėsmę jūsų dominavimui. Jūsų reputacija buvo blogiausia, kai „Microsoft“ pateko į teisinį mūšį su Jungtinių Valstijų vyriausybe, nes daugelį metų praleidote kurdamas technologijų monopoliją per savo įmonę.

   2001 m. „Microsoft“ buvo priversta atsiskaityti su vyriausybe ir atsisakyti monopolijos, o kitais metais jūs pradėjote telkti dėmesį, o dar svarbiau, savo pinigus į farmacijos pramonę. Šiuo metu jūs pradedate dominuoti pramonėje kaip autsaideris, investuojantis į akcijas ir labdaringas organizacijas, kurios neprivalo laikytis tų pačių reglamentų, kaip ir akcinė bendrovė. 

   Neabejotina, kad pažangi medicina yra kilnus tikslas, ir tiesa, kad investicijos į visuomenės sveikatą yra reikalingos ir svarbios, tačiau ne visi, esantys farmacijos pramonėje, iš tikrųjų atsižvelgia į geriausius visuomenės interesus. Kaip ir bet kurioje pramonės šakoje, viskas priklauso nuo galingojo dolerio. Kai kurie pramonės atstovai turi gerų ketinimų, tačiau sprendžiant iš jūsų „Microsoft“ patirties, jūs nesate žmogus, kuriuo būtų galima pasitikėti. Nepamirškime, kad prieš keletą mėnesių jūs sužibėjote žiniose, nes buvo atskleisti jūsų santykiai su prekyba žmonėmis užsiiminėjusiu Jeffrey Epsteinu.

   Kadangi dabar išsigandę žmonės visame pasaulyje ieško sprendimų ir reikalauja atsakymų iš tokių žmonių, kaip jūs,  pasisakėte už ypač dramatiškas priemones, įskaitant stebėjimo sistemą, leidžiančią atsekti visus, kurie gali būti užkrėsti. Žinoma, visa tai skamba kaip būtinas žingsnis pasaulinės  pandemijos priešaky, nes šis virusas sukelia labai realią grėsmę, tačiau Kinijoje ir kitose vietovėse, kur šios priemonės buvo įgyvendintos, netrukus pasireiškė ir grubūs žmogaus teisių pažeidimai.

   Taip pat labai keista, kad daugelį metų jūsų įmonės ir fondai buvo stipriai įtraukti į projektą „ID2020“, kuris atrodo labai panašus į sistemas, kurias pasiūlėte naujausiuose interviu. Jums gal ir priklauso korporatyvinė žiniasklaida, tačiau mes vis dar turime internetą, taigi,  esate pažeidžiamas!

   Mes esame Anonimai!

   Mes esame legionas!

   Mes neatleidžiame!

   Mes nepamirštame!

   Tikėkitės mūsų.”

   Vaizdo įrašą rasite čia: 

   Skaityti komentarus

   Orewuaras 2020 08 04 01:51

   Gerai čia parašė. Nemalonią tiesą apie visų "mylimą" "filantropą" išdėjo.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai