°C
   2023 03 24 Penktadienis

   A. Daunys: o stebukle - visi socialiniai tinklai panaikino Donaldui Trampui blokavimus

   Nuotrauka: A. Daunio Facebook nuotr.

   Autorius: A. Daunio Facebook įrašas
   2023-03-18 19:00:00

   JAV prezidento rinkimai 2024, ir, o stebukle - visi socialiniai tinklai panaikino Donaldui Trampui (Donald Trump) blokavimus. Tiesiog cituoju infa.lt paskelbtą pranešimą:

   Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) pranešė sugrįžęs į "Facebook" socialinį tinklą. Jo paskyra buvo užblokuota nuo 2021 metų.

   "Aš grįžau!" (I'M BACK!), - parašė Donaldas Trampas savo socialinio tinklo profilyje. Prie šio įrašo jis pridėjo vaizdo įrašą, kuriame atsiprašo rėmėjų, kad privertė juos ilgai laukti.

   2021 m. pradžioje socialinė žiniasklaida pradėjo blokuoti D. Trampo paskyras už tai, kad jis esą pritarė sausio 6 d. buvusio prezidento šalininkų riaušėms prie Kapitolijaus pastato.

   Jo paskyros buvo užblokuotos "Twitter", "Instagram" ("Meta") ir "YouTube".

   Sausio mėnesį "Meta" pranešė, kad atkurs buvusio prezidento "Facebook" ir "Instagram" paskyras.

   Šiame socialiniame tinkle js turi 34 mln sekėjų, kurie niekur nedingo ir laukė jo sugrįžimo. Ir, tikėtina, jog neužilgo prisijungs dar ne viena dešimtis milijonų, jo kandidatavimo į JAV prezidentus 2024 metais, fone.

   Bendrovė teigė, kad visuomenė turi išgirsti skirtingų politikų nuomones ir priimti pagrįstus sprendimus. Paskyros buvo atkurtos vasario 9 d.

   Kovo 17 d. "YouTube" panaikino apribojimus D. Trampo kanalui.

   Pasak "YouTube" viceprezidentės Leslie Miller, platforma "atidžiai įvertino nuolatinę realaus smurto riziką" ir atsižvelgė į tai, kad "svarbu išlaikyti galimybę rinkėjams vienodai išklausyti visus pagrindinius nacionalinius kandidatus artėjant rinkimams".

   Donaldo Trampo "Twitter" paskyra buvo atblokuota lapkričio 20 d. - po to, kai Elonas Muskas perėmė šio socialinio tinklo nuosavybę.

   ----

   Tikėtina, kad JAV laukiama didelių pasikeitimų, ir įtariu, tokių, kurie labai nepatiks dabartinei valdančiąjai daugumai ????

   Skaityti komentarus

   Algirdas 2023 18 03 07:33

   Čia toks labai kuklus klausimukas: o ar Trampas turi arba ar kada nors turėjo paskyrą tuose soc. tinkluose kurie nieko neblokuoja? Galbūt tų soc. tinklų kurie nieko neblokuoja, nesiekia net toli siekianti slaptųjų tarnybų ranka? Ką? O FB, Twitter, Instagram, youtube juk taip patogu sekti bei prižiūrėti tas dešimtis milijonų avelių. Trampui rūpi avelės, antraip būtų jas išvedęs kur kitur. Bet ne, nes pats jis ne ką geresnis avinas.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai