°C
   2020 10 24 Šeštadienis

   VRK ieško rinkimų savanorių

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   2020-09-23 11:00:00

   Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), rengdamasi artėjantiems Seimo rinkimams, atsižvelgdama į kasdien besikeičiančią epidemiologinę situaciją ir siekdama užtikrinti saugų balsavimo procesą, kviečia pilietiškus žmones prisijungti prie rinkimų savanorių gretų.

   Rinkimų savanorių pagalba reikalinga padėti rinkimų komisijų nariams sureguliuoti rinkėjų srautus, nukreipti ir palydėti rinkėjus į balsavimo patalpas, padėti neįgaliems rinkėjams, dezinfekuoti dažnai liečiamus paviršius, vėdinti balsavimo patalpas ir atlikti kitus darbus, kurie tiesiogiai nėra susiję su balsavimo vykdymu tiek balsavimo iš anksto metu, tiek ir rinkimų dienomis.


   VRK teigimu, savanorių darbą koordinuos tos rinkimų apylinkės, kurioje savanoris ateitų į pagalbą, rinkimų komisijos pirmininkas arba jo įgaliotas rinkimų komisijos narys.

   Pilietiški žmones, kurie nori prisidėti prie rinkimų savanorių, kviečiami registruotis specialiai VRK sukurtoje internetinėje registracijos platformoje http://bit.ly/savanoriauk-rinkimuose iki rugsėjo 25 d. darbo dienos pabaigos.


   Seimo rinkimai vyks spalio 11 d.

   Skaityti komentarus