°C
   2021 03 05 Penktadienis

   Vilniaus Kaziuko mugės šurmulys keliasi į internetą

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2021-02-21 17:00:00

   Pavasario šventės planus pakoregavus pandemijai, Kaziuko mugė sostinėje šiemet keliasi į internetą. Ji prasidės kovo 4-ąją ir truks ne keletą dienų, o ištisus metus. Amatininkai ir ne maisto gaminių kūrėjai, norintys atidaryti savo e-parduotuvę virtualioje mugėje, kviečiami registruotis el. paštu [email protected].

   Kaziuko mugės ištakos siekia XVII amžių ir manoma, kad šimtmečius gyvuojantis kasmetis renginys nevyko tik Antrojo pasaulinio karo metais.

   „Kad ir kokie būtų karantino ribojimų sušvelninimai balandžio-gegužės mėnesiais, galimybė saugiai suorganizuoti šimtus tūkstančių žmonių pritraukiančią šventę yra praktiškai neįmanoma", - sakė Vilniaus vicemerė Edita Tamošiūnaitė.

   Vilniaus miesto savivaldybė drauge su Kaziuko mugės organizatoriais kviečia visus nuo kovo 4 d., 14 val., apsilankyti virtualioje Lietuvos amatininkų ir kūrėjų mugėje adresu www.craftson.lt.

   Kaip teigia vienas iš šio projekto iniciatorių Renaldas Gražys, Craftson.lt bus vieta, kur autorinių darbų kūrėjai bei gamintojai savo dirbinius galės pristatyti ištisus metus.

   Mugės dalyviams skirtoje elektroninėje parduotuvėje kiekvienas nekeldamas kojos iš namų galės ne tik pasigrožėti menininkų darbais, bet ir juos įsigyti saugiai bei patogiai. Tai bus puiki galimybė įvertinti darbus menininkų, kurie nuoširdžiai ruošėsi Kaziuko mugei, kviečia Vilniaus miesto savivaldybė.

   Skaityti komentarus

   Toksvienas 2021 22 02 11:42

   Kas per craftson ar čia lietuviškai reiškia "Kaziuko mugė" ? Tikras lietuviškas debilizmas

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai