°C
   2020 07 14 Antradienis

   V. Bakas sako, kad nekurs partijos, sieks priimti antikorupcinius įstatymus

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2019-07-11 09:00:00

   Valdančiųjų „valstiečių“ frakciją palikęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas sako, kad nekurs savo politinės partijos, o per likusią kadenciją sieks priimti antikorupcinius įstatymus.

   „Tikrai nieko neruošiu, jokios partijos kitiems Seimo rinkimams“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė politikas.

   „Mano užduotis, aš apsitariau su savo padėjėjais, su savo komanda, kurią turiu, tai yra vis delto pasiekti, kad per kitą Seimo sesiją būtų priimtas turto civilinio konfiskavimo paketas, Lobistinės veiklos įstatymas – ne iškraipytas koks nors, ne išdarkytas, bet toks, koks buvo parengtas“, – pridūrė jis.

   V. Bakas žadėjo paramos projektams ieškoti tarp opozicinių Seimo frakcijų, jau buvo susitikęs su konservatorių lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu.

   Jis pasitraukė iš „valstiečių“ frakcijos šiai sudarius koaliciją su teisiama partija „Tvarka ir teisingumu“. Valdančiąją daugumą taip pat sudaro „socialdarbiečiai“ ir Lenkų rinkimų akcija.

   V. Bakas žada atsistatydinti iš Seimo NSGK pirmininko pareigų. Jo kandidatūrą į šį postą po 2016 metais laimėtų Seimo rinkimų pasiūlė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus