°C
   2020 07 15 Trečiadienis

   Tarp mokytojų streiką paskelbusios profsąjungos darbuotojų – „valstiečių" patarėjai

   Nuotrauka: BNS nuotr.

   2019-11-14 21:00:00

   Tarp trumpalaikį streiką paskelbusios Švietimo ir mokslo profesinės sąjungos administracijos darbuotojų – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (LVŽS) priklausančių parlamentarų patarėjai, skelbia LRT radijo žinios.

   Kaip ketvirtadienį pranešė LRT radijas, 2 iš 9 streiką paskelbusios Švietimo ir mokslo profesinės sąjungos administracijos darbuotojų yra įdarbinti „valstiečių" frakcijai priklausančios Aušros Papirtienės patarėjais. Parlamente dirba profesinės sąjungos teisininkė Evelina Šilinytė bei streikais grasinančios profesinės sąjungos projektų vadovė Inga Puiša.

   Pastaroji LRT radijui teigė, kad sugebanti atskirti darbo laiką, tenkantį profesinei sąjungai, ir laiką, skirtą Seimui.

   Šios profesinės sąjungos vadovas Egidijus Milešinas taip pat sako nematantis tame nieko blogo.

   „Dirba pagal darbo sutartis, yra susitarimai, viskas legalu, ir aš nematau čia kažkokių politinių žaidimų“, – LRT teigė E. Milešinas.

   Trečiadienį po Seime vykusio susitikimo su valdančiųjų LVŽS frakcija Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos pirmininkas E. Milešinas pranešė, kad lapkričio 28 d. nuspręsta skelbti terminuotą, trumpalaikį streiką.   Pasak jo, po diskusijų Seime kol kas nesimato reikšmingų poslinkių, kad būtų vykdoma 2017 metais su jo vadovaujama profesine sąjunga pasirašyta kolektyvinė sutartis.

   Skaityti komentarus