°C
   2020 06 01 Pirmadienis

   S. Skvernelis: rytoj grįžtu į darbą

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2019-11-05 19:00:00

   Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis antradienį savo socialiniame tinkle feisbuke padėkojo žmonėms, nuoširdžiai susirūpinusiems jo sveikata, skyrė kritikos kitiems politikams bei patvirtino, kad trečiadienį grįš į darbą.

   „Daugumai iš mūsų temperatūros pakilimas reiškia „ai, matyt, truputį peršalau, išgersiu tabletę ar arbatėlės ir savaime praeis“. Bet žmonėms su nuslopinta imunine sistema (o chemoterapija, deja, tai daro) yra kitaip: būtina nedelsiant vykti į ligoninę, nes tai gali būti infekcija. Taip ar ne – nustatyti gali tik išsamūs tyrimai, kurie net ir premjerams atliekami ne darbo kabinete, o tik ligoninėje.

   Todėl teko porą dienų pabūti izoliuotame režime, buvo atlikti reikalingi tyrimai, kurie parodė, kad viskas gerai. Infekcijos nėra, o temperatūros pakilimas buvo tiesiog organizmo reakcija į po chemoterapijos vartojamus vaistus“, – rašė S. Skvernelis.

   Premjeras taip pat dar kartą padėkojo tiems, kurie buvo nuoširdžiai susirūpinę.

   „Ir atskiras žodis „kolegoms“ politikams, kurie kalbėdami apie mano būklę krizena, kad „nepakeičiamų yra pilnos kapinės“, arba Seime nešioja paskalas, esą kokia sunki premjero būklė, gydymas nepadeda ir pan. Tokius turiu nuvilti: gedulingų pietų nebus. Teks pasistiprinti kokia nors kitokia proga, kitokiame renginyje“, – teigė S. Skvernelis.

   Premjero žodžiais, „visi turime teisę į laikiną nedarbingumą, kad ir kokia liga besirgtume“.

   „Visiems geros valios žmonėms noriu dar kartą priminti: rūpinkitės savimi ir artimaisiais. Mylėkite juos. Skirkite laiko sau bei savo sveikatai, nekreipkite dėmesio į antraeilius ir nereikšmingus dalykus. Negadinkite nuotaikos ir nervų dėl smulkmenų, nors kartais jos pateikiamos ir atrodo labai reikšmingos“, – rašė S. Skvernelis.

   „Iki greito pasimatymo! „Pagrindinę” žinią, kad kiek, būčiau pamiršęs – rytoj grįžtu į darbą!“ – pridūrė premjeras.

   ELTA primena, kad pirmadienį dėl ministro pirmininko sveikatos problemų buvo atšauktas Sauliaus Skvernelio ir Norvegijos premjerės Ernos Solberg susitikimas, kuriame, kaip pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba, buvo ketinama aptarti Norvegijos ir Lietuvos bendradarbiavimo raidą ekonomikos, regioninio saugumo ir gynybos, energetinio saugumo bei kitose srityse, apsikeisti nuomonėmis Europos ir tarptautinės darbotvarkės klausimais.

   Skaityti komentarus