°C
   2020 07 13 Pirmadienis

   A. Veryga paragino merus nepolitikuoti

   Nuotrauka: Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

   2020-03-18 11:00:00

   Kritikos dėl sprendimų dorojantis su koronaviruso grėsme susilaukiantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ragina Lietuvos miestų merus nepolitikuoti ir koronaviruso grėsmės akivaizdoje susitelkti.

   „Aš norėčiau paraginti merus dabar susitelkti ir nustoti politikuoti“, - LRT radijui sakė ministras.

   Antradienį Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sukritikavo Sveikatos apsaugos ministeriją (SAM), kad ši, pasak jo, nėra operatyvi organizuojant mobiliuosius koronaviruso patikros punktus. Taip pat uostamiesčio meras ne kartą priekaištavo A. Verygai dėl to, kad neskubama suteikti galimybės Klaipėdoje daryti testus galimai infekuotiems koronavirusu.   A. Veryga teigia, kad visuomenėje esant įtampai, merai turėtų daugiau laiko skirti būtinų išteklių paieškoms, o ne įrašams socialiniuose tinkluose.

   „Aš tik noriu paprašyti suprasti, kiek ši situacija yra įelektrinta visuomenėje – kai aš stebiu nuolatinius viešus aiškinimusis, man jie atrodo keistoki. Supraskime, kad žmonės dirba ir naktimis, ir savaitgaliais. Tad jei meras gali skirti išteklius paieškoms, jis turi tą daryti, o ne nuolat rašyti viešus postus, kad jam kažko trūksta“, - LRT radijui teigė A. Veryga ir pridūrė, kad ministerija, kuriai jis vadovauja, padarys viską, kad savivaldybėms nieko netrūktų.

   Skaityti komentarus