°C
   2022 05 26 Ketvirtadienis

   ŽŪM kviečia į visuotinę Šuns dieną

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2022-04-19 11:00:00

   Žemės ūkio ministerija kartu su Lietuvos kinologų draugijos (LKD) komanda balandžio 23 d. kviečia Vilniuje, Vingio parke, minėti visuotinę Šuns dieną.

   Šventėje lankytojų lauks pramogos, edukacija. Parke šalia estrados bus įrengtos „konsultacijų stotelės“, kuriose renginio svečiai galės sužinoti daug naudingos informacijos.

   Žemės ūkio ministerijos specialistai konsultuos gyvūnų augintinių ženklinimo ir registravimo Gyvūnų augintinių registre (GAR) klausimais, papasakos, kokias lengvatas ženklinant šunis, kates ir šeškus ministerija numatė socialiai remtiniems gyvūnų augintojams. 

   Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai konsultuos gyvūnų šeimininkus apie ženklinimo privalumus, taip pat pasakos apie atsakingą gyvūnų įsigijimą, auginimą, kaip atpažinti žiaurų elgesį su gyvūnais.

   Renginio metu veterinarai nemokamai skiepys šunis vakcina nuo pasiutligės, o už simbolinę 5 eurų kainą bus galima paženklinti ir užregistruoti savo augintinį. Norintys pasinaudoti šia proga kviečiami registruotis iš anksto https://forms.gle/DcLtoBub9EM8FoNi8.

   Vaikai galės pramogauti LKD Mokymo centro ir Vilniaus kolegijos kūrybinėse dirbtuvėse. Šventėje dalyvaus dresūros mokyklų, šunų mylėtojų klubų, gyvūnų prieglaudų, zoologijos verslo bei paslaugų atstovai ir, žinoma, būrys keturkojų.

   Renginys vyks nuo 12 val. iki 15 val.

   Skaityti komentarus