°C
   2024 07 22 Pirmadienis

   Zodiako ženklų rytas bute su bendra virtuve ir vonia...

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   2022-12-27 13:00:00

   6:00 - nubunda MERGELĖ. Pirma. Iš karto eina šveisti vonią, kad normaliai išsimaudytų po dušu. Kruopščiai valosi dantis. Dar kruopščiau slepia dantų šepetėlį dėžutėje nuo mikrobų.

   6:15 - nubunda OŽIARAGIS. Atsikelia, "sulindęs" į darbinį telefoną, eina į vonią. Greitai susitvarko ir atjungia vandens šildytuvą - vandenį ir elektrą reikia taupyti.

   6:20 - atsikelia VANDENIS ir tuoj pat eina į lauką bėgioti. O nubunda jis kur kas vėliau.

   6:30 - nubunda VISI, nes ginčas tarp LIŪTO ir SVARSTYKLIŲ dėl veidrodžio pereina prie pakeltų tonų.

   6:40 - liaudis stengiasi neiti į virtuvę, nes ten JAUTIS. Valgo. Sriubą užsikąsdamas šokoladu. Jam kaifas, bet žiūrėti į tai neįmanoma.

   6:45 - ŠAULYS pagaliau atsikelia ir eina įjungti vandens šildytuvą - velniop taupymą.

   7:00 - į virtuvę vis tik tenka užeiti. VEŽYS ima ruošti pramoninį kiekį sumuštinių, MERGELĖ spaudžia sultis, likusieji būriuojasi prie šaldytuvo. JAUTIS valgo. Trinktelėjo durys - išėjo OŽIARAGIS.

   7:05 - DVYNIAI išlipa iš lovos, prieš tai patikrino socialinius tinklus, paštą, žinutes, komentarus, filmukus su kačiukais.

   7:10 - nubunda AVINAS. Siekia sekundometrą ir įjungia jį.

   7:11 - nepriekaištingai apsirengęs, nusiprausęs, nusiskutęs AVINAS stovi koridoriuje ir išjungia sekundometrą.

   7:15 - JAUTIS baigia valgyti. Ir jaučia, kad kažko dar trūksta. Pradeda ieškot užslėpto šokolado. Iš vonios pasigirsta klyksmas po prabėgimo grįžusio VANDENIO - OŽIARAGIS išeidamas vėl išjungė vandens šildytuvą.

   7:20 - prie veidrodžio koridoriuje vėl karas - LIŪTAS ir SVARSTYKLĖS negali prieš jį abu sutilpti ir juos dar bando pastumti ŠAULYS.

   7:30 - MERGELĖ dar kartą patikrina, ar viskas vietoje. Atrodo, jau dešimtą kartą, bet abejonės niekaip neišsisklaido. VĖŽYS užsiėmęs tuo pačiu.

   7:40 - VISI išeina. Durys užsidaro.

   7:45 - DVYNIAI sugrįžta pamiršto telefono. Vieno iš trijų, bet labai reikalingo.

   7:50 - DVYNIAI sugrįžta piniginės.

   7:55 - DVYNIAI sugrįžta darbo dokumentų.

   8:00 - nubunda ŽUVYS. Žiūri į laikrodį, pasirąžo ir vėl užmiega. Vis tiek pavėlavo, be to, durys užrakintos. Iš išorės. O rakto ŽUVYS jau kelinta savaitė neranda...

   Stebėjo ir rašė SKORPIONAS

   Skaityti komentarus