°C
   2024 05 24 Penktadienis

   Zodiako ženklas ir motinystė

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2018-05-06 15:00:00
   Artėjo viena gražiausių ir šilčiausių metų švenčių – Mamos diena. Pirmąjį gegužės mėnesio sekmadienį sveikiname savo brangiausius žmones su gėlėmis, saldainiais bei kitomis mielomis dovanėlėmis. Šia gražia proga išsiaiškinkime, kokia mama esate pagal zodiako ženklą? Ar tikrai pateiktas apibūdinimas atitinka realybę?

   Avinas

   Po Avino zodiako ženklu gimusi mama yra lyderė, nepriklausoma ir dažnai valdinga. Taip pat ji yra itin energinga ir gali lengvai susitvarkyti su savo padūkusiais vaikais. Tačiau šio zodiako ženklo atstovės turi kontroliuoti savo nuotaiką, ugdyti kantrybę, kad susikaupusio pykčio be priežasties neišlietų ant niekuo dėtų savo vaikų.

   Jautis

   Jaučio zodiako ženklo atstovės yra protingos moterys, kurios efektyviai planuoja laiką bei išlaidas. Tokiai mamai labiausiai iš visų zodiako ženklų mamų svarbu žinoti, kad ji užtikrina savo šeimos saugumą. Jaučio ženklo mama perduoda iš tėvų išmoktus dalykus, įskiepytas vertybes savo vaikams.

   Dvyniai

   Moterys Dvynės yra be galo plepios, tikrų tikriausios tauškutės. Valdomos Merkurijaus planetos, jos skatina savo vaikus viskuo domėtis, būti kuo žingeidesniais. Po šiuo zodiako ženklu gimusioms mamoms labai svarbu turėti kuo daugiau draugų, su kurių vaikais jų atžalos galėtų bendrauti.  Trumpai tariant, Dvyniai yra be galo linksmos, įdomios ir nenuobodžios mamos.

   Vėžys

   Vėžio ženklo moterys laikomos pačiomis motiniškiausiomis iš visų zodiako ženklų. Jos siekia apsaugoti savo vaikus nuo įvairių nelaimių, juos globoja, yra jautrios ir labai emocionalios. Dėl vaikų šio zodiako ženklo atstovės gali pasiaukoti, dažnai iškelia jų interesus aukščiau savųjų. Kai kuriais gyvenimo atvejais per didelis globėjiškumas ir rūpestis jų atžaloms gali padaryti meškos paslaugą.

   Liūtas

   Kiečiausios mamos titulas neabejotinai priklauso Liūto zodiako ženklo atstovėms. Liūtės  yra labai energingos,  vaikiškos, žaismingos  prigimties asmenybės. Jos sugadina vaikus dėl per didelio savo dosnumo. Kartais, net to nenorėdamos, Liūto ženklo mamos motinos gali būti labai grubios. Taip atsitinka, kai reikia vaikams nustatyti tam tikras taisykles, kurių jie privalo laikytis.

   Mergelė

   Po Mergelės zodiako ženklu gimusios mamos yra multitaskingo meistrės, turi puikių organizacinių sugebėjimų. Tokios mamos gyvena tam, kad būtų kelrode žvaigžde savo vaikų kelyje. Mergelės visada yra ten, kur jų vaikai (bent jau mintimis), yra pasiruošusios jiems padėti kiekviename žingsnyje.

   Svarstyklės

   Svarstyklių ženklo mamos yra labai kantrios ir nesureikšmina nesvarbių dalykų. Jos yra itin teisingos, kai kalbama apie bausmes. Po šiuo zodiako ženklu gimusi mama be galo švelni ir nesigėdija rodyti savo švelnumo. Be to, ji yra žaisminga, todėl vaikams su tokia mama tikrai nebus nuobodu.

   Skorpionas

   Po šiuo zodiako ženklu gimusios mamos atsisako leistis į kompromisus, kai kalbama apie jų vaikus. Skorpionės siekia, kad jų atžalos gautų viską, kas geriausia ir dėl to labai stengiasi. Šio zodiako ženklo atstovės yra itin intuityvios, todėl greitai pajaučia, jeigu jų vaikams kažkas negerai.

   Šaulys

   Jos yra įdomios bei impulsyvios. Šaulės suteikia savo vaikams galimybę žaisti, kvailioti, juoktis bei mėgautis vaikyste. Šios mamos yra atviros ir nori, kad jų vaikai būtų tokie pat. Šaulės – optimistės, tikinčios, kad pasaulyje yra daugiau gėrio nei blogio ir gėris galiausiai visada laimi. Tokią gyvenimo filosofiją jos perduoda ir savo atžaloms.

   Ožiaragis

   Mamos Ožiaragės yra tikslios, orientuotos į karjerą. Jos nori geriausio savo vaikams ir dėl to taip sunkiai dirba. Ožiaragė moko savo vaikus sunkiai dirbti ir suprasti, kad nieko gyvenime negaus už dyką. Viską reikės užsitarnauti, išsikovoti. Šio zodiako ženklo mama puikiai sugeba vaikams išaiškinti, kaip galima elgtis, o kaip nedera.

   Vandenis

   Vandenės – kūrybingos mamos. Jos yra šiuolaikiškos, nevertina įprastų, stereotipinių auklėjimo būdų. Leidžia vaikams atsiskleisti, išbandyti vis ką nors naujo. Šiuo pažinimo keliu žengia kartu su savo atžalomis.  Vandenio ženklo mamos skatina savo vaikus išeiti iš komforto zonos, suprasti, kad jie yra nepriklausomos, laisvos asmenybės, galinčios  pasirinkti gyvenimo kelią.

   Žuvys

   Žuvų ženklo motinos vertina saviraišką, taigi labai tikėtina, jog jų vaikai bus meniškos prigimties. Šio zodiako ženklo atstovės labai puoselėja savo atžalas, todėl dažnai jas per daug išlepina. Be to, Žuvys labai atlaidžios, todėl sugebės lengvai savo vaikams atleisti įvairias išdaigas.

   Skaityti komentarus